אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
DHL אקספרס תקים מרכז לוגיסטי שני בפארק העסקים איירפורט סיטי צילום: יח"צ

DHL אקספרס תקים מרכז לוגיסטי שני בפארק העסקים איירפורט סיטי

המרכז החדש ישתרע על שטח של כ-5,600 מ"ר בנוי והחברה תשלם דמי שכירות של כ-10 מיליון שקל עבור שני המרכזים יחד

16.05.2018, 15:04 | דותן לוי

חברת השילוח DHL אקספרס תקים מרכז לוגיסטי שני בפארק העסקים איירפורט סיטי, כך נודע ל"כלכליסט". המרכז יוקם על מגרש בשטח של כ-18 דונם וישתרע על פני 5,600 מ"ר בנוי, בסמוך למרכז הקיים של החברה.

קראו עוד בכלכליסט

כיום יש ל-DHL מרכז בשטח בנוי של כ-7,000 מ"ר, על מגרש בשטח 11 דונם. המרכז הלוגיסטי ישלב את זרועות התפעול האווירי, התפעול הקרקעי והלוגיסטיקה של החברה בארץ. על פי הערכות דמי השכירות שתשלם עבור שני המבנים יעמדו על כ-10 מיליון שקל בשנה.

המרכז הלוגיסטי של DHL, צילום: יח"צ המרכז הלוגיסטי של DHL | צילום: יח"צ המרכז הלוגיסטי של DHL, צילום: יח"צ

שרון תוסיה כהן, מנכ"ל משותף באיירפורט סיטי, צילום: אייל פרידמן שרון תוסיה כהן, מנכ"ל משותף באיירפורט סיטי | צילום: אייל פרידמן שרון תוסיה כהן, מנכ"ל משותף באיירפורט סיטי, צילום: אייל פרידמן

המרכז הלוגיסטי צפוי לכלול טכנולוגיות חדשות למיון משלוחים בצורה אוטומטית, שקילה, סריקה ואחסנה בצורה ממוכנת וכמו כן יתמוך בשיטת עבודה של מיון והעמסה ישירות לרכב הפיזור. תהליך התכנון נעשה בשיתוף עם גורמי המכס והרגולציה השונים. בניית המרכז הלוגיסטי החדש, נעשית במקביל להקמת סניף חדש באזור העסקים "מבוא כרמל", אשר יהווה את השלוחה הצפונית של DHL בישראל.

DHL אקספרס נחשבת לאחת החברות המובילות בעולם במתן שירותי שילוח אקספרס, הובלת מטענים, אחסון, הפצה ופתרונות גלובליים לשרשרת האספקה ב-220 מדינות. החברה מעסיקה בישראל כ-440 עובדים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות