אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרטנר מובילה חודש שלישי ברציפות במדד מהירות הגלישה של נטפליקס צילום: עומר כביר

פרטנר מובילה חודש שלישי ברציפות במדד מהירות הגלישה של נטפליקס

במקום השני ממוקמת HOT ואחריה נטוויז'ן. מדד ה-ISP של נטפליקס מודד את ביצועי תכני נטפליקס בשעות העומס על ספקי שירותי האינטרנט המובילים ברחבי העולם

16.05.2018, 16:54 | אביב גוטר

מדד הגלישה של נטפליקס לחודש אפריל שהתפרסם אתמול, קובע כי פרטנר ממשיכה להוביל במהירות הגלישה שהיא מציעה לצרכן הישראלי, חודש שלישי ברציפות.

קראו עוד בכלכליסט

לפי נתוני נטפליקס מהירות הגלישה בפרטנר בשעות העומס בחודש אפריל הייתה 3.93 מגה ביט לשנייה, ירידה קטנה בהשוואה לחודש מרץ אז נמדדה מהירות גלישה של 4 מגה ביט לשנייה.

במקום השני ממוקמת HOT עם מהירות גלישה ממוצעת של 3.79 מגה ביט לשנייה, ואחריה נטוויז'ן עם 3.74 מגה ביט לשנייה.

מנכ"לית HOT, טל גרנות גולדשטיין , צילום: עוזי בלומר מנכ"לית HOT, טל גרנות גולדשטיין | צילום: עוזי בלומר מנכ"לית HOT, טל גרנות גולדשטיין , צילום: עוזי בלומר

בעקבות כניסתה של נטפליקס לישראל בקיץ שעבר, החלה החברה לפרסם את מדד ה-ISP שלה, המודד את ביצועי תכני נטפליקס בשעות העומס על ספקי שירותי האינטרנט המובילים ברחבי העולם. המדד אינו בוחן את הביצועים של ספקי שירותי האינטרנט ומדובר רק בתכנים של נטפליקס.

פרטנר השיקה את שירות הטלוויזיה שלה בקיץ שעבר, שירות שהושק בשיתוף פעולה עם ענקית התוכן נטפליקס, במסגרתו מציעים בפרטנר חצי שנה חינם לשירות התוכן לכל מי שמצטרף לפרטנר TV. נכון לסוף חודש מרץ פרטנר גייסה כ-64 אלף מנויים לשירות הטלוויזיה שלה, מה שמצביע כי לקוחות רבים צורכים שירותי התוכן של נטפליקס, ולכן פרטנר נדרשת להקצות משאבים על מנת לספק ללקוחותיה שירות ברמה גבוהה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות