אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרשת קיימברידג' אנליטיקה: צוקרברג יעיד גם בפרלמנט האירופי צילום: youtube

פרשת קיימברידג' אנליטיקה: צוקרברג יעיד גם בפרלמנט האירופי

לאחר שמנכ"ל פייסבוק העיד בבית הנבחרים ובסנאט האמריקאי על דליפת הענק של נתוני משתמשים ברשת החברתית הוא יגיע לבריסל ויענה על שאלות חברי הפרלמנט האירופי

16.05.2018, 22:30 | יואב סטולר
מנכ"ל פייסבוק, מארק צוקרברג, יגיע לענות לשאלותיהם של חברי הפרלמנט האירופי לגבי הניצול לרעה שנעשה במידע של מיליוני משתמשים.

קראו עוד בכלכליסט

עדותו של צוקרברג בפני חברי הפרלמנט שבבריסל תהיה השלישית שנותן המייסד של הרשת החברתית אחרי השתיים הקודמות בבית הנבחרים והסנאט שבגבעת הקפיטול בנוגע לפרשת קיימברידג' אנליטיקה.

הפרשה במרכזה דליפת נתוניהם האישיים של 87 מיליוני משתמשי פייסבוק ברחבי העולם, ובהם גם עשרות אלפי ישראלים, הייתה ועודנה המשבר הגדול ביותר בתולדות פייסבוק.

על פי החשדות, המידע שהגיע בצורה בלתי חוקית לחברת קיימברידג' אנליטיקה שומש על ידה להשפעה על תוצאות משאל העם שנערך ב-2015 על סוגיית הברקזיט בבריטניה כמו גם הבחירות לנשיאות ארצות הברית ב-2016.

נשיא הפרלמנט האירופי, אנטוניו טאגאני אמר: "מייסד ומנכ"ל פייסבוק קיבל את ההזמנה שלנו ויגיע לבריסל בהקדם האפשרי, בתקווה כבר בשבוע הבא. אני מברך על החלטתו של מארק צוקרברג להופיע באופן אישי בפני נציגי 500 מיליון אירופאים. זהו צעד בכיוון הנכון להחזרת הביטחון".

צוקרברג מעיד בבית הנבחרים האמריקאי, צילום: youtube צוקרברג מעיד בבית הנבחרים האמריקאי | צילום: youtube צוקרברג מעיד בבית הנבחרים האמריקאי, צילום: youtube

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות