אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הסטארט־אפים של הרמן יעברו לבניין אחד צילום: סיון פרג'

בלעדי לכלכליסט

הסטארט־אפים של הרמן יעברו לבניין אחד

החברה לציוד לרכב, בבעלות סמסונג, תשכן בבניין את שלוש חברות הסטארט־אפ שרכשה. תשפץ את הבניין בעשרות מיליוני שקלים

17.05.2018, 08:45 | דותן לוי

חברת הרמן (HARMAN) לציוד לרכב – חברה בת אמריקאית בבעלות מלאה של סמסונג, שכרה מבנה שלם באזור התעשייה של הוד השרון במסגרת הרחבת פעילותה בישראל, כך נודע ל"כלכליסט". עבור השכרת המבנה לתקופה של שבע שנים, תשלם החברה 43 מיליון שקל המשקפים דמי שכירות של כ־511 אלף שקל לחודש. השטח ששכרו נזקק לשיפוץ והרמן תשקיע כ־22 מיליון שקל בהתאמת הבניין לצרכיה. על פי ההערכות צפויה החברה לגייס עשרות עובדים בחודשים הקרובים.

הכל במבנה אחד

 

החברה עוברת אל המבנה החדש ברחוב הנגר בעקבות הגידול המהיר בפעילות החברות הישראליות שרכשה, המפתחות פתרונות תקשורת, הגנת סייבר ורכב חכם. עד כה היתה פעילותה של הרמן מפוזרת במספר מוקדים בשטח כולל של 3,000 מ"ר. כעת מתכוונת החברה לרכז את כל פעילותה במבנה אחד, אשר ישתרע על שטח של 4,300 מ״ר בשלוש קומות.

עוד כולל הנכס 190 מקומות חניה לעובדים, ומעבדת רכב מקצועית, שבמסגרתה ייבחנו בתנאי שטח הפתרונות המפותחים בישראל. בעלת המבנה היא ס.א.י ירק בנייה והשקעות בע״מ שבבעלות משפחת סנילביץ.

הבניין שתשכור הרמן. המשרדים ישתרעו על 4,300 מ"ר, צילום: סיון פרג הבניין שתשכור הרמן. המשרדים ישתרעו על 4,300 מ"ר | צילום: סיון פרג' הבניין שתשכור הרמן. המשרדים ישתרעו על 4,300 מ"ר, צילום: סיון פרג

 

חיבור מכונית לענן

 

הרמן היא חברה אמריקאית שמעסיקה יותר מ־30 אלף עובדים ברחבי העולם. במסגרת פעילותה בישראל היא רכשה עד כה שלושה סטארטאפים, ובהם, iOnRoad, מתחום ההתרעות בדרך, שמשרדיה ממוקמים כיום ברמת גן, Red Bend, שפיתחה טכנולוגיה לחיבור רכבים לענן ומשרדיה ממוקמים בהוד השרון, וחברת הגנת הסייבר לרכב TowerSec, שמשרדיה ממוקמים כיום בכפר סבא. בסוף 2016 נרכשה הרמן על ידי סמסונג בתמורה ל־8 מיליארד דולר.

איתור המבנה החדש וניהול תהליך העסקה בוצעו על ידי נועם ברנדר, יו״ר ושותף באינדקס נדל״ן, הנציגה הישראלית של SAVILLS STUDLEY חברת שירותי הנדל״ן הבינלאומית, הפועלת כיועצת הגלובלית של HARMAN. לדברי ברנדר, החיפושים אחר המבנה המתאים, בגלל הדרישות המחמירות להקמת מעבדת רכב, נמשכו כשנה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות