אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת טויגה מדיה תפטר 60 עובדים צילום: שאטרסטוק

בלעדי לכלכליסט

חברת טויגה מדיה תפטר 60 עובדים

החברה, שמספקת שירותים פיננסיים לברוקרים, תעביר את פעילות הפיתוח למרכזים באוקראינה ותפטר כ-11% מכוח העבודה שלה. רוב מפתחי החברה יושבים בישראל, ולצידם יפוטרו גם אנשי שיווק ומטה

17.05.2018, 15:49 | מאיר אורבך ותומר גנון
חברת טויגה מדיה מפטרת כ-11% מכוח העבודה שלה ומצמצמת את מרכז הפיתוח בישראל, כך נודע ל"כלכליסט". החברה, שמספקת שירותים לברוקרים של סחר במטח בחו"ל, מעסיקה כ-570 בישראל ובעולם ועל פי הערכות מספר המפוטרים יגיע לכ-60 עובדים.

קראו עוד בכלכליסט

מרבית המפוטרים יגיעו ממחלקת הפיתוח בישראל אשר פעילותה תעבור לאוקראינה, שם מחזיקה החברה מרכזים בקייב ואודסה. בכירים בחברה אמרו ל"כלכליסט" שהחברה החליטה לבצע צמצום של הפעילות; לחברה כ-80 אנשי פיתוח. בארץ היא מעסיקה 60 מפתחים ועוד כ-200 עובדים בתחומים אחרים. לצד קיצוצי מחלקות הפיתוח, תפטר טויגה גם מספר קטן של עובדי שיווק ומטה. בכירי החברה הכחישו שלצמצומים יש קשר לפרשת החשד להעלמות המס של חיים טולדנו וסער פילוסף, מבעלי טויגה מדיה.

הפעילות עוברת לאוקראינה, העובדים מפוטרים, צילום: שאטרסטוק הפעילות עוברת לאוקראינה, העובדים מפוטרים | צילום: שאטרסטוק הפעילות עוברת לאוקראינה, העובדים מפוטרים, צילום: שאטרסטוק

החברה, שנוסדה ב-2008, מציעה שירותי גיוס מומחים בסקטור השירותים הפיננסיים, ובאספקת מוצרים ושירותים פיננסיים בתחומי הסחורות, המטבעות, החוזים הצמודים והמדדים.

תגובת החברה

"טויגה מדיה, חברה שמספקת שירותים לברוקרים של פורקס בחו"ל, מפטרת כמה עשרות עובדים במסגרת הליכי התייעלות. החברה הודיעה לעובדים על צמצום של כ-11% מכוח האדם. ההליך כולל את צמצום מחלקת הפיתוח בארץ והעברתה לאוקראינה. החברה ממשיכה לתת את שירותיה לכלל לקוחותיה בהיקף מלא וממשיכה לגייס עובדים בהתאם לצרכים העסקיים הנוכחיים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

27 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

25.
שרותים פיננסים , קורע מצחוק
חברה להלבנת כסף והונאת פורקס הבעלים מבוקש בכל העולם על גניבת כסף במרמה ממאות אלפי לקוחות העובדים בארץ עבדו בשם בדוי והשיחות מהארץ נעשו תחת קידומת בינלאומית , ( אנגליה , צרפת ) תלוי מאיפו החליטו לגנוב כל בוקר בארץ הנוכלים ישראל מצאו מקלט
Dana  |  19.10.18
24.
ברנד חדש
יש כאן אנשים תמימים,כשהייתם עובדים לא ידעתם מה אתם עושים?מה אתם מבלבלים במוח עכשיו?כש היו מסיבות ובונוסים פעם אמרתם תודה למישהוא,חברה מתיעלת וזאת זכותה,גם אותי פיטרו למראוות שהרווחתי להם המון כסף,לא פיטרו רק אלו שקרובים לצלחת וחבל,יש מנהלים וסמנכלים אשר כלל לא תורמים לחברה,דוד תתעורר!
אחד שיודע  |  20.05.18
לכל התגובות