אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חדש בטארגט: בחירת איפור מהבית, בסיוע מציאות מוגברת

חדש בטארגט: בחירת איפור מהבית, בסיוע מציאות מוגברת

רשת הקמעונאות חשפה אפליקציה חדשה שמאפשרת לנסות ולבחור מייקאפ, שפתון, סומק, ריסים מלאכותיים ומוצרים דומים דרך מצלמת המחשב או הטלפון. בעתיד תשולב ביישום גם פלטפורמת ייעוץ יופי

17.05.2018, 19:02 | שירות כלכליסט

רשת הקמעונאות האמריקאית טארגט משיקה אפליקציית מציאות מוגברת שמאפשרת לבחון את מראה מוצרי איפור שונים על פני המשתמשת.

קראו עוד בכלכליסט

היא מאפשרת להתאים מייקאפ, שפתון, סומק, ריסים מלאכותיים ומוצרים דומים בזמן אמת, דרך מצלמת הסמארטפון או המחשב, ביישום טארגט ובאתר שלה. בנוסף, תותקן ב-10 חנויות של הרשת, ותגיע בעתיד לחנויות נוספות.

אפליקציית האיפור של טארגט אפליקציית האיפור של טארגט אפליקציית האיפור של טארגט

הרעיון הוא להקל על לקוחות בהתנסות באיפור מבלי לשים אותו על העור או להגיע פיזית לחנות. בנוסף, תשיק טארגט שירות יועצי יופי שישולב ביישום, דרך צ'ט מובנה. בשלב זה, לא יחליפו התכונות האמורות את יועצי היופי ועמדות ההתנסות בחנויות, אך אם יתגלו האפליקציה והעמדות כפופולריים, עשויים להגיע לסניפים רבים ואולי אף לתפוס את מקומם של העובדים. הטכנולוגיה באפליקציה נשענת על אלגוריתמים של חברת youcam, שסורקת את פני המשתמש, ממפה אותם ומוסיפה שכבות איפור, צבע ועוד. 

רכישת איפור היא לא פעם משימה מעיקה עבור ישראליות שמחפשות מוצרים בחו"ל ורוצות לחסוך בזמן. תכונת המציאות המוגברת יכולה להקל על הגולשות לבחור מוצר, לבדוק אותו, להתאים צבעים ולהגיע לחנות רק בשביל לאסוף אותו - או להזמינו לארץ (במקרים בהם ישנם משלוחים זמינים).

ישנן כמה וכמה חברות שכבר הציגו שירותים דומים, אך בתפוצה מוגבלת ובתצורה ניסיונית. איפור, יופי וטיפוח הם תחומים שעוברים בשנים האחרונות מהפכות טכנולוגיות רבות, ומושכות תשומת לב מצד חברות טכנולוגיה בולטות - למשל אמזון, שהציגה את האקו לוק, רמקול חכם שיודע להמליץ על תלבושות ולהזמין בגדים ואביזרים נלווים.  

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות