אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קובה: נפגעים רבים בהתרסקות מטוס נוסעים זמן קצר אחרי ההמראה צילום: איי אף פי

קובה: נפגעים רבים בהתרסקות מטוס נוסעים זמן קצר אחרי ההמראה

מטוס עם 113 נוסעים ואנשי צוות שהמריא מהבירה הוואנה למזרח המדינה התרסק זמן קצר לאחר ההמראה. לפחות שלושה נוסעים שרדו את ההתרסקות ומצבם הוגדר אנוש. הנשיא מיגל דיאז-קאנל: "נראה כי יש הרבה הרוגים"

18.05.2018, 22:16 | ynet
מטוס בואינג 737 שיצא הערב (ו') מנמל התעופה חוסה מארטי בהוואנה שבקובה התרסק זמן קצר לאחר ההמראה. בסוכנות הידיעות הצרפתית AFP דווח כי על המטוס היו 113 נוסעים ואנשי צוות. צוותי ההצלה דיווחו כי לפחות שלושה בני אדם שרדו את ההתרסקות ומצבם הוגדר אנוש.

נשיא המדינה הנבחר מיגל דיאז-קאנל אמר כי סביר להניח שיהיו הרוגים רבים, אך טרם יצאה הודעה רשמית בעניין. דיאס-קאנל אמר לכלי התקשורת המקומיים: "חווינו תאונה אווירית מצערת, ולפי הממצאים בשטח לא יהיו חדשות טובות. נראה כי ישנם הרוגים רבים".

כלי התקשורת בקובה דיווחו כי מדובר במטוס של חברת התעופה האיטלקית "בלו פנורמה" שהופעל על-ידי חברת קובנה המקומית. על פי רשת "סקיי ניוז", המטוס היה בשימוש של חברת קובנה בחודשים האחרונים. ערוצי הטלוויזיה המקומיים דיווחו כי תשעת אנשי הצוות שהיו על המטוס הם בעלי אזרחות זרה.

עוד דווח כי המטוס היה בדרכו לעיר אולגין שבמזרח המדינה והתרסק בין הבירה הוואנה לעיר הסמוכה סנטיאגו דה לאס וגאס. בסוכנות הידיעות AP דווח כי חברת קובנה חכרה את המטוס לאחר שהוציאה מטוסים רבים מכללה שימוש בשל בעיות טכניות.

 , צילום: איי אף פי צילום: איי אף פי  , צילום: איי אף פי

 , צילום: איי אף פי צילום: איי אף פי  , צילום: איי אף פי

 , צילום: איי אף פי צילום: איי אף פי  , צילום: איי אף פי

 , צילום: איי אף פי צילום: איי אף פי  , צילום: איי אף פי

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות