אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אנטרה לא מתייאשת, הגישה תשקיף הנפקה רביעי לנאסד"ק צילום: Getty

אנטרה לא מתייאשת, הגישה תשקיף הנפקה רביעי לנאסד"ק

החברה־האם די.אן.איי ביומדיקל סולושינס, שנסחרת בתל אביב, לא דיווחה על כך למשקיעים. מחיר ההנפקה אינו מופיע בתשקיף, אך לפי אתר seeking alpha מדובר בגיוס בשווי של עד 100 מיליון דולר

20.05.2018, 17:33 | דרור רייך

חברת אנטרה, שמפתחת תחליפים של תרופות למתן בבליעה ולא בזריקה, הגישה תשקיף רביעי להנפקה לבורסת הנאסד"ק.

קראו עוד בכלכליסט

החברה־האם (35%), די.אן.איי ביומדיקל סולושינס, שנסחרת בתל אביב, לא דיווחה על כך למשקיעים. מחיר ההנפקה אינו מופיע בתשקיף, אך על פי אתר seeking alpha מדובר בגיוס בשווי של עד 100 מיליון דולר.

בפברואר 2014 דיווחה החברה־האם כי אנטרה בדרך לגיוס של 5 מיליון דולר לפי שווי של 22.5 מיליון דולר לפני הכסף. ביולי 2015 ביקשה מפתחת התרופות הישראלית לגייס 50-30 מיליון דולר לפי שווי של 150 מיליון דולר לפני הכסף. באפריל 2017 קיימה אנטרה מגעים למיזוג עם השלד הבורסאי של אלקוברה שקרסה בנאסד"ק.

ביולי 2017 שוב הגישה אנטרה טיוטת תשקיף, אך בינואר 2018 היא הודיעה כי ניסיון הגיוס כשל וכי היא תבחן את האפשרויות השונות לגיוס הון לחברה. ביולי 2017 גייסה אנטרה 7.5 מיליון דולר בהלוואה המירה למניות. את הגיוס הובילה קרן פונטיפקס, לצד משקיעים פרטיים, שרובם מזוהים עם קייט פארמה: ד"ר אריה בלדגרין, מנכ"ל ומייסד קייט פארמה, דיוויד בונדרמן, מייסד קרן TPG ודירקטור בקייט, וג'וש קזאם, גם הוא דירקטור בקייט ושותפו של בלדגרין בקרן ההשקעות Two River.

אריה בלדגרין, צילום: Todd Cheney / UCLA Photography אריה בלדגרין | צילום: Todd Cheney / UCLA Photography אריה בלדגרין, צילום: Todd Cheney / UCLA Photography

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות