אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יוניטרוניקס תקים מערכת אחסון אוטומטי ללקוח בישראל תמורת 12.5 מיליון שקל צילום: אוראל כהן

יוניטרוניקס תקים מערכת אחסון אוטומטי ללקוח בישראל תמורת 12.5 מיליון שקל

ל"כלכליסט" נודע כי המערכת תוקם במפעל בקריית שמונה עבור חברת טרופיקל דגיל. הפרויקט כולל הקמת מערכת אחסון אוטונומית - הביצוע יושלם במהלך 2019

21.05.2018, 12:07 | חזי שטרנליכט

יוניטרוניקסמדווחת על עסקה חדשה: החברה שבשליטת קרן פימי מודיעה היום (ב') על פרויקט להקמת מערכת אוטומטית למחסן, תמורת 12.5 מיליון שקל. 

ל"כלכליסט" נודע כי המערכת תוקם בקריית שמונה, עבור מפעל טרופיקל דגיל - חברה העוסקת בייצור מגבונים לחים ומוצרי קוסמטיקה שונים. בדיווח לבורסה לא פורסם שם הלקוח ומיקומו של המחסן העתידי, והחברה הסתפקה בציון 'לקוח בישראל'.

קראו עוד בכלכליסט

הפרויקט כולל הקמת מערכת אחסון אוטונומית שעושה שימוש ייחודי בקרוניות רובוטיות וכוללת פתרונות תוכנה שפותחו בחברה עבור התחום של החניה האוטומטית. הקמת המערכת תושלם בשנה הבאה.

יוניטרוניקס נסחרת בבורסה בת"א בשווי של 285 מיליון שקל (מניית החברה ירדה ב-4.4% מתחילת 2018). החברה בניהולו של חיים שני (שייסד אותה) מעסיקה כיום כ-230 עובדים, והמטה שלה ממוקם בקריית שדה התעופה.

החברה  עוסקת בשני תחומים עיקריים: האחד, תחום המוצרים, כולל תכנון, ייצור ושיווק מוצרי אוטומציה תעשייתית ובעיקר בקרים מתוכנתים. השני, תחום הפתרונות האוטומטיים (PLC), עוסק בתכנון, הקמה ותחזוקה של חניונים רובוטיים ומערכות לוגיסטיות אוטומטיות, בעיקר מחסנים אוטומטיים. אחד ממנועי הצמיחה של מיטרוניקס הוא חניונים אוטומטיים בצפון אמריקה.

חניון אוטונומי של יוניטרוניקס, צילום: יחצ חניון אוטונומי של יוניטרוניקס | צילום: יחצ חניון אוטונומי של יוניטרוניקס, צילום: יחצ

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות