אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת Nanit גייסה 14 מיליון דולר בסבב שני צילום: אסף גלזר

חברת Nanit גייסה 14 מיליון דולר בסבב שני

החברה פיתחה מוניטור חכם לתינוקות שמסייע בניטור השינה שלהם, ומוצע בין השאר, במודל מנוי שנתי. את סבב הגיוס הובילה קרן JVP והשתתפו בו משקיעי נניט הקיימים

21.05.2018, 15:49 | הגר רבט

הסטארט-אפ הישראלי נניט (Nanit), המפתח מוניטור חכם לתינוקות מודיע היום (ב') על השלמת סבב גיוס שני בסך 14 מיליון דולר. את הסבב הובילה קרן JVP והשתתפו בו המשקיעים הקיימים בחברה Upfront Ventures ,RRE Ventures ,Vulcan Capital ו-Vaal Investment Partners. הגיוס מביא את סך ההון שגייסה החברה ל-30 מיליון דולר ובעקבותיו יצטרף לדירקטוריון מייסד JVP, אראל מרגלית.

קראו עוד בכלכליסט

נניט פיתחה בייבי מוניטור שממוקם מעל מיטת התינוק ונמכר במחיר של 279 דולר בצפון אמריקה. מלבד האפשרות לעקוב אחר התינוק, המוניטור עושה שימוש בטכנולוגיה של ראייה ממוחשבת כדי לספק להורים תובנות וטיפים לשינה בריאה יותר. מידע זה זמין במודל של מנוי בתוספת תשלום, עבור 10 דולר בחודש או 100 דולר לשנה. מהחברה נמסר כי 80% מהרוכשים משתמשים גם בשירות המנוי.

רוצה ללמוד עוד על Nanit? סטארט אפ ניישן פיינדר מידע נרחב אודות החברה וחברות נוספות בתחום http://finder.startupnationcentral.org/company_page/nanit
ד"ר אסף גלזר, מנכ"ל החברה, צילום: אסף גלזר ד"ר אסף גלזר, מנכ"ל החברה | צילום: אסף גלזר ד"ר אסף גלזר, מנכ"ל החברה, צילום: אסף גלזר

"הרעיון הוא לספק להורים את המבט הכי טוב על התינוק והתרעות בזמן אמת בצורה שאינה פולשנית" אמר לכלכליסט ד"ר אסף גלזר, מנכ"ל ומייסד שותף של נניט. גלזר הוסיף שהחברה מתכננת להרחיב את מכירות המכשיר גם ליבשת אירופה ובעתיד רוצה לספק שירות דומה גם לעולם המבוגרים.

"שינה היא אחד הגורמים החשובים ביותר לבריאותנו וחלק מקטגוריה חדשה המתפתחת בזירת ההייטק הבינלאומית", אמר מרגלית, מייסד ויו"ר JVP. "נניט לוקחת את מדע השינה צעד אחד קדימה ומחוללת מהפיכה בתחום עם טכנולוגיית ראייה ממוחשבת ולמידת מכונה. בדיוק כפי שאנו יודעים כיצד לעקוב אחר התזונה והכושר הגופני שלנו, נניט מאפשרת לנטר את הרגלי השנה האישיים, ובראש ובראשונה את דפוסי השינה של תינוקות. המצלמה הביתית הייחודית של נניט עוקבת אחר דפוסי השינה, מנתחת אותם בזמן אמת ומעדכנת את ההורים על איכות השינה של ילדיהם, המשפיעה ישירות על התפתחותם הגופנית, הנפשית והרגשית".

"ראיית מחשב היא תחום המעניק לנו יכולת טובה יותר באופן משמעותי לנטר את בריאותם ורווחתם של בני אדם ולאתר מחלות בשלב מוקדם יותר מאשר באמצעות ראייה אנושית," אמר מארק ססטר, מנהל שותף ב-Upfront Ventures, המשקיעה הראשונה בנניט. "צוות המומחים הישראלים שהקימו את נניט, שמחזיקים בתארי דוקטורט, השיג התקדמות עצומה בתחום".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות