אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נערות הליווי והבוררים מהעולם התחתון: כתב אישום מגולל כיצד סחטו מיזם נדל"ן 1.3 מיליון שקל צילום: שאטרסטוק

נערות הליווי והבוררים מהעולם התחתון: כתב אישום מגולל כיצד סחטו מיזם נדל"ן 1.3 מיליון שקל

כתב אישום הוגש נגד נערת ליווי שסיפקה ליזם שירותי מין, לפיו כשהחליט היזם לסיים עמה את הקשר, היא שלחה אליו עובדות שאיימו כי יחשפו את זהותו וכי יגישו נגדו תלונה על עבירות מין בקטינות. לטענתה, היא קיבלה ממנו חצי מיליון שקל

22.05.2018, 11:37 | זוהר שחר לוי

כתב אישום שהוגש הבוקר (ג') נגד נערת ליווי מנתניה, לפיו היא סחטה 1.3 מיליון שקל, במשך תקופה ארוכה, מיזם נדל"ן שנהג להשתמש בשירותי מין שסיפקה עבורו. כשהחליט לסיים עמה את הקשר, היא שלחה אליו לפי החשד עובדות נוספות שאיימו עליו כי יחשפו את זהותו ברבים ויפרסמו תמונות אינטימיות שלו. עורכת דינו ומשרד חקירות ששכר כדי לתעד את מעשי הסחיטה, הובילו לחקירת משטרה ולהעמדתה לדין.

חקירת המשטרה שנוהלה ביחידה הארצית לפשיעה בינלאומית (יאחב"ל) שבלהב 433, בשיתוף עם יחידת יהלום ברשות המסים, הובילה בתחילת החודש למעצרה של האישה, כבת 30, המכנה את עצמה בר. במקביל הוצא צו איסור פרסום על שמו ופרטיו של איש העסקים כדי שלא לחשוף אותו.

קראו עוד בכלכליסט

הבוקר הגישה פרקליטות מחוז תל אביב (פלילי) כתב אישום נגד האישה לבית המשפט המחוזי בעיר והוא מייחס לה עבירות של סרסרות למעשי זנות, קשירת קשר לביצוע פשע, סחיטה באיומים, שימוש במרמה, עורמה ותחבולה וכן עבירות לפי פקודת מס הכנסה.

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד סבטלנה ז'ודזישסקיה מפרקליטות תל אביב, בר הכירה את המתלונן על רקע עבודתה כנערת ליווי, המספקת שירותי מין לגברים תמורת תשלום. המתלונן הציג עצמו בפני הנאשמת בשם בדוי, והיא הציעה להכיר לו נשים נוספות לצורך מתן שירותי מין תמורת תשלום.

נערת ליווי (אילוסטרציה), צילום: shutterstock נערת ליווי (אילוסטרציה) | צילום: shutterstock נערת ליווי (אילוסטרציה), צילום: shutterstock

עסק שירותי המין של בר פעל, כך לפי האישום, בין השנים 2014 – 2016 ובמסגרתו היא סיפקה, בין היתר, ליזם הנדל"ן כעשר נשים שיספקו לו שירותי מין בתשלום במספר רב של הזדמנויות. "הנאשמת", כך לפי כתב האישום, "קיבלה ביודעין חלק מהאתנן שניתן בעד מעשי זנות ושלשלה אותו לכיסה. על הרקע האמור, הכירה הנאשמת למתלונן שתי נשים לצורך מתן שירותי מין".

עו"ד עינת בן משה, צילום: כפיר זיו עו"ד עינת בן משה | צילום: כפיר זיו עו"ד עינת בן משה, צילום: כפיר זיו

במשך תקופה התנהלו העסקים על מי מנוחות, אולם לאחר שהיזם ניתק את הקשר עם כמה מהעובדות, החליטה בר, כך לפי כתב האישום, לסחוט אותו. בר טענה בפני היזם כי זהותו האמיתית ידועה ואיימה כי במידה ולא ישלם לנשים שסיפקה לו פיצוי לפי דרישתן, הן תפרסמנה ברבים את העובדה שהוא צורך שירותי מין וכן תמונות אינטימיות שלו מהזמן שבילה איתן. עוד איימה כי אלו גם יגישו נגדו תלונה במשטרה על כך שביצע בהן עבירות מין בהיותן קטינות.

האיומים הלכו והתפתחו ולפי כתב האישום, המאדאם גם איימה כי העובדות שלה פנו לבוררים המזוהים כמשויכים לארגוני פשיעה בניסיון לקבל ממנו עוד ועוד כספים. בסך הכל, במשך תקופה של כשנה וחצי הצליחה בר לסחוט ולקבל לידיה מאיש העסקים סכום של כ-1.3 מיליון שקל.

בדצמבר האחרון, לאחר שכבר לא יכול היה יותר להתמודד עם מעשי הסחיטה, פנה יזם הנדל"ן לעורכת הדין עינת בן משה וכן לחברת מודיעין עסקי בשם BICI. כך, הצליח לברר את זהותה של הנאשמת. כחודש לאחר מכן, במהלך חודש דצמבר, פנה לבר והודיע לה כי פרטיה ידועים לו וביקש שלא תיצור עמו קשר אלא באמצעות עורכת דינו. בתגובה לכך, כך לפי האישום, איימה עליו בר כי תפגע בשמו הטוב וכתבה לו במסרון כי "יש לי עשר בחורות לפחות שטוענות שהתעללת בהן".

לפי כתב האישום, בר גייסה עובדת נוספת שלה וביחד הן פנו לעורך דין וטענו בפניו כי יזם הנדל"ן קיבל שירותי מין מהעובדת בהיותה בת 17 וכי הוא ביצע בה עבירות מין ואף אנס אותה. בין עורך הדין שנשכר על ידי בר לבין פרקליטתו של היזם, עו"ד בן משה, התנהלו דין ודברים וחילופי מכתבים שבסופו של דבר הובילו לחקירת המשטרה. זאת בנוסף לתיעוד של חברת החקירות הפרטית שתיעדה שיחות בין היזם לסוחטת.

במאי האחרון נעצרה בר ביחד עם כמה מהעובדות שסייעו לה לסחוט את איש העסקים ובהמשך היא שוחררה בתנאים מגבילים. לגרסתה, היא מודה כי סרסרה בנשים שסיפקו שירותי מין לאיש העסקים ואף מודה כי סחטה אותו באיומים כפי שמפרט כתב אישום וכי בדתה מליבה את כל המסכת המתייחסת לבוררים ולמעורבים במסכת הסחיטה. אולם, לשיטתה היא קיבלה מהנסחט סכום שאינו עולה על כחצי מיליון שקל.

לצד עבירות המין והסחיטה המיוחסות לה בכתב האישום, נאשמת בר גם בעבירות מס ועל כך שלא דיווחה על הכספים שקיבלה מיזם הנדל"ן. במקביל לכתב האישום, מבקשת הפרקליטות גם להאריך את תנאי השחרור המגבילים בעניינה ובהם השארתה במעצר בית, הגדלת הערבויות ואיסור יציאתה מהארץ.

"הנאשמת", כך לפי הפרקליטות, "סחטה את המתלונן במשך תקופה של כשנה וחצי, וקיבלה ממנו סכום העולה על 1.3 מיליון שקל. היא ניצלה את מצוקתו של המתלונן, את חששו המובן מפגיעה בשמו הטוב ובצנעת הפרט שלו ולא בחלה בשורה של שקרים ובדיות בכל הנוגע למעורבותם של 'בוררים' המזוהים עם ארגוני פשיעה... ".

עוד נכתב לבית המשפט כי "מעשיה של הנאשמת מעידים על עזות מצח, על מסוכנות מופלגת, ועל מניפולטיביות חסרת גבולות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות