אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיקרוסופט תשתף פעולה עם פוינטר בפיתוח מערכות למידת נהג

מיקרוסופט תשתף פעולה עם פוינטר בפיתוח מערכות למידת נהג

המערכת תשמש לאיסוף תובנות על התנהגות הנהגים בתוואי דרך שונים. היא מתבססת על מגוון פתרונות אינטרנט הדברים ומחשוב ענן של מיקרוסופט

22.05.2018, 16:44 | תומר הדר

פוינטר טלקומיוניקיישן תשתף פעולה עם מיקרוסופט ישראל בפיתוח מערכות למידת התנהגות נהג, כך הודיעה היום (שלישי) החברה. המערכת המשותפת "תלמד" את התנהגותם של נהגים בתנאי דרך שונים, במהירויות שונות ובתנאי מזג אוויר משתנים.

קראו עוד בכלכליסט

"לימוד" התנהגות הנהג יבוצע באמצעות ציוד של מיקרוסופט, במטרה לבנות "מאגר התנהגויות נהג" שתוכל לחזות בעתיד אילו נהגים יותר מועדים להיות מעורבים בתאונות דרכים כדי להפחית את מידת הסיכון לנהגים.

המערכת של פוינטר תלמד את הנהג, צילום: pixabay המערכת של פוינטר תלמד את הנהג | צילום: pixabay המערכת של פוינטר תלמד את הנהג, צילום: pixabay

לדברי דוד מחלב, מנכ"ל פוינטר: "פוינטר הוכיחה יכולות באיסוף מידע באמצעות פתרונות IOT ואילו מיקרוסופט מספקת שירותי ענן ושירותי חיזוי. שיתוף הפעולה מייצג פריצת דרך בתעשיה וכלי אובייקטיבי למדידה ודירוג של דפוסי התנהגות של נהגים".

לדברי רון שפרינצק, סגן נשיא מיקרוסופט ישראל: "הפרויקט ישתמש בפלטפורמת הענן מיקרוספט AZURE ובטווח טכנולוגיות מתקדמות כולל אנליזות ביג דאטה ו-IOT שיאפשרו לפוינטר איסוף מקיף של מידע אודות מאפייני נהיגה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות