אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
התחרות בסלולר מחריפה: HOT מובייל מציעה חבילה הכוללת גלישה בחו"ל צילום: שאטרסטוק

התחרות בסלולר מחריפה: HOT מובייל מציעה חבילה הכוללת גלישה בחו"ל

בחברת הסלולר מצאו כי מדובר בצורך בסיסי עבור הקהל הישראלי המרבה לטוס. החבילה החדשה מציעה 70 גיגה בייט גלישה בישראל ו-2 גיגה בייט גלישה בחו"ל ליעדים נבחרים במחיר של 49 שקל לחודש. מחיר דקת שיחה בינלאומית יעמוד על 89 אגורות לדקה

23.05.2018, 12:04 | אביב גוטר
התחרות בשוק הסלולר ממשיכה מחריפה, כשהיעד המרכזי בניסיון לכבוש את לב הצרכן הוא חבילת הנסיעה לחו"ל. HOT מובייל השיקה היום חבילה חדשה במחיר 49 שקל לחודש למשך שנה, הכוללת 70 גיגה-בייט גלישה בישראל ו-2 גיגה-בייט גלישה בחו"ל בחודש ליעדים נבחרים. המחיר לדקה שיחה והודעה לישראל ודקת שיחה בינלאומית יעמוד במסגרת התכנית על 89 אגורות. לאחר שנה דמי השימוש החודשיים יעלו ל-69 שקל לחודש.

קראו עוד בכלכליסט

בעקבות מחקר שערכה החברה, אשר בדק את הרגלי הגלישה של לקוחות ישראלים במהלך שהיה בחו"ל עולה כי הצרכן הישראלי מרבה לטוס. כך למשל, 50% מהנשאלים ענו כי הם טסים לחו"ל יותר מפעם אחת ו-65% ציינו שהם שוהים בחו"ל יותר מ-6 ימים. נתוני הלמ"ס מחזקים את תוצאות המחקר שמצביעות כי הישראלי הממוצע מבלה בחו"ל, כאשר 2.2 מיליון ישראלים שהו בחו"ל ברבעון האחרון - עלייה של 15% בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד.

מנכ"לית HOT, טל גרנות גולדשטיין, צילום: עוזי בלומר מנכ"לית HOT, טל גרנות גולדשטיין | צילום: עוזי בלומר מנכ"לית HOT, טל גרנות גולדשטיין, צילום: עוזי בלומר

המהלך של HOT צפוי להשפיע גם על המפעילות האחרות, שנהנות מההכנסות חבילות הסלולר לחו"ל המקזזות את השחיקה המתמדת בהכנסה הממוצעת ממנוי. כניסתה של אקספון בחודש שעבר לשוק הצליחה לטלטל את השוק וגרמה לחברות הנוספות להשיק מבצעים במחירים נמוכים הכוללים חבילות גלישה כמעט ללא הגבלה. מאחר שחבילות הגלישה כבר לא מהוות פרמטר בבואו של מנוי לבחור את חברת הסלולר, נדמה כי קרב הבא יהיה על חבילות בחו"ל. בשונה מהמבצע הקודם שהשיקה HOT, אז הגיבה לכניסתה של אקספון עם חבילה במחיר של 24 שקל לחודש הכוללת חבילת גלישה של 70 גיגה-בייט ו-300 דקות שיחה בינלאומיות, הפעם הוט מכוונת לבטן הרכה של הטסים לחו"ל – חבילת הגלישה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות