אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אל על: פתיחת הקו החדש לסן פרנסיסקו תידחה בחצי שנה - למאי 2019 צילום: 10best.com

אל על: פתיחת הקו החדש לסן פרנסיסקו תידחה בחצי שנה - למאי 2019

החברה כבר החלה למכור כרטיסים לקו הישיר שאמור היה להיפתח בנובמבר הקרוב. סיבת הדחייה, לפי חברת התעופה: "האצת תהליך הוצאתם משירות של מטוסים ישנים". אל על: נטפל במי שרכש כרטיסים

23.05.2018, 14:05 | תומר הדר

אל על דוחה את פתיחת הקו החדש לסן פרנסיסקו בחצי שנה - כך מודיעה היום (ד') חברת התעופה. במקור היה אמור הקו הישיר לסן פרנסיסקו להיפתח לטיסת בכורה בנובמבר הקרוב ומכירת הכרטיסים לקו החדש החלה עוד בפברואר האחרון. כעת, מודיעה החברה, הקו יתחיל לפעול במאי 2019.  

קראו עוד בכלכליסט

לפי אל על, "אל על מבקשת להודיע כי פתיחת הקו החדש לסן פרנסיסקו תידחה בכחצי שנה והקו יחל לפעול במאי 2019. ההחלטה נובעת מהאצת תהליך הוצאתם משירות של מטוסים ישנים לרבות מטוס 767 אשר נפגע על הקרקע בנתב"ג לפני כחודשיים. החברה תטפל בכל הנוסעים אשר רכשו כרטיסי טיסה לתקופת הדחייה".

 

על פי הודעת החברה, הקו החדש והישיר היה אמור לצאת מנתב"ג בימי ראשון, שלישי וחמישי בשעה 00:50 ולנחות בסן פרנסיסקו לאחר 14 שעות ו-40 דקות בטיסת ההלוך. טיסת החזור היתה אמורה להיות קצרה יותר ולהימשך פחות מ-14 שעות. על פי פרסומי אל על מתחילת השנה, מחיר כרטיס היה אמור לנוע בין 1,200 ל-1,600 דולר.

כעת כאמור תידחה הפתיחה בחצי שנה וזאת למרות שכרטיסים כבר נמכרו. בין היתר, הטיסות לסן פרנסיסקו נחשבות כאלה שאינן רווחיות מספיק לאל על, במיוחד לנוכח התחרות עם יונייטד איירליינס המפעילה גם היא טיסה בקו זה. בניגוד לאל על, יונייטד נהנית מזמן שהיה קצר על הקרקע לפני טיסה נוספת, המצמצם עלויות.

גשר שער הזהב, סן פרנסיסקו, צילום: cc by Xavier de Jauréguiberry גשר שער הזהב, סן פרנסיסקו | צילום: cc by Xavier de Jauréguiberry גשר שער הזהב, סן פרנסיסקו, צילום: cc by Xavier de Jauréguiberry

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות