אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כלכלית ירושלים הציגה זינוק של 215% ברווח הנקי ברבעון

כלכלית ירושלים הציגה זינוק של 215% ברווח הנקי ברבעון

הרווח של חברת הנדל"ן הסתכם בכ-153 מיליון שקל; ה-NOI מנכסים זהים בישראל עמד ברבעון על 138.2 מיליון שקל, עלייה מינורית של 0.2% לעומת הרבעון המקביל

24.05.2018, 11:34 | כתב כלכליסט

כלכלית ירושלים, מקבוצת מבנה, פרסמה היום (ה') את הדוחות הכספיים לרבעון הראשון, והציגה זינוק ברווחיות וברווחים הכוללים (FFO) וגידול קל בהכנסות. ה-NOI מנכסים זהים בישראל הסתכם ברבעון הראשון לשנת 2018 בכ-138.2 מיליון שקל, גידול של כ-0.2%.

קראו עוד בכלכליסט

הרווח הנקי ברבעון הסתכם בכ-153 מיליון שקל לעומת רווח נקי בסך של כ-48 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד, זינוק של 215%. גם בסעיף הרווח הכולל (FFO) הציגה החברה שיפור משמעותי: ה-FFO ברבעון הסתכם בכ-80 מיליון שקל לעומת כ-53 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד. בחברה מציינים כי עיקר העלייה ב-FFO נובעת מירידה בהוצאות הריבית.

במהלך התקופה המדווחת מימשה הקבוצה נכסים בהיקף של כ-167 מיליון שקל (כ-160 מיליון שקל בישראל וכ-7 מיליון שקל בחו"ל), בגינם נרשם רווח מצטבר של כ-29 מיליון שקל.

בתוך כך, מדווחת החברה על תזרים מזומנים החיובי שנבע מפעילות שוטפת והסתכם בכ-148 מיליון שקל. זאת, לעומת תזרים מזומנים שלילי בסך של כ-16 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד.

דוד זבידה, מנכ"ל החברה, התייחס לתוצאות ואמר: "אנו ממשיכים לבצע שיפור משמעותי בנכסים ובשיעורי התפוסה, אשר יוביל לעלייה בהכנסות וב-NOI. כמו כן, בתחילת חודש מאי, הופקדה התכנית בפרויקט מתחם הסוללים, אשר קידום ביצועה ישפיע על הגדלת ה-NOI, תוך הצפת ערך. האסטרטגיה הסדורה של החברה, הכוללת בין היתר המשך מימוש נכסים בחו"ל, מניבה פירות ואנו נפעל לאורה גם בהמשך השנה".

דוד זבידה דוד זבידה דוד זבידה

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות