אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קוליסיס רוכשת את אנרטק בכ-9 מיליון דולר צילום: שאטרסטוק

אקזיט

קוליסיס רוכשת את אנרטק בכ-9 מיליון דולר

שתי החברות עוסקות בפיתוח טכנולוגיות שונות לסקטור הביטחוני כגון מערכות שיגור טילים, כלי בדיקה אוטומטיים וכן מערכות רפואיות שונות. הרכישה בוצעה במזומן ובחוב, בתוספת לתשלומים שונים לתמיכה בחוזי ייצור ארוכי טווח של אנרטק

24.05.2018, 13:43 | מאיר אורבך

חברת קוליסיס טכנולוגיות האמריקאית, חברה בת של DPW, השלימה את רכישת "אנרטק מערכות 2001" מידי מיקרונט-אנרטק. קוליסיס קנתה את החברה ב-9 מיליון דולר, בעסקה שכוללת 4.75 מיליון דולר במזומן ורכישת חוב של 4.25 מיליון נוספים. במקביל לסגירת הרכישה, ביצעה קוליסיס תשלומים שונים להפחתת ניצול קווי האשראי של אנרטק ולתמיכה בהסכמי ייצור ארוכי טווח.

קראו עוד בכלכליסט

   

אנרטק מפתחת ומייצרת מערכות שיגור טילים, מערכות בקרה ושליטה, מערכות ממוחשבות לבדיקות אוטומטיות, מערכות כוח והספק ומערכות רפואיות. אנרטק דיווחה על הכנסות של יותר מ-8 מיליון דולר בשנת הכספים 2017. החברה היא שותפה אסטרטגית של התעשייה הביטחונית במתן פתרונות ומפעילה פרויקטים משותפים ארוכי טווח.  

אקזיט ישראלי נוסף, צילום: שאטרסטוק אקזיט ישראלי נוסף | צילום: שאטרסטוק אקזיט ישראלי נוסף, צילום: שאטרסטוק

עמוס קון, נשיא ומנכ"ל קוליסיס, אמר: "רכישת אנרטק היא צעד עיקרי באסטרטגיית הצמיחה שלנו ל-2018 ולאחריה. אנו מאוד שמחים על הרכישה, באמצעותה נרחיב את הפעילות שלנו כספק טכנולוגיות לסקטור הביטחוני והרפואי ונפיק תועלת מהסינרגיה הצפויה בין קבוצות החברות שבבעלות קוליסיס. אנו מצפים להגדלה משמעותית של הפעילות העסקית, הפיתוח והייצור בכל קבוצת החברות".

קוליסיס יוצגה בעסקה בידי עורכי הדין שרון קדוש ועודד בז'רנו ממשרד גרוס (GKH).

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות