אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אאורה מקימה קרן ריט שתקנה נכסים מעצמה צילום: אייל פרידמן

אאורה מקימה קרן ריט שתקנה נכסים מעצמה

דירקטוריון החברה החליט להקים קרן ריט שתפעל להנפיק את מניותיה בבורסה. קרן השקעות הנדל"ן החדשה תוכל לקנות מאאורה עצמה מקבצי יחידות דיור או מרכזים מסחריים או מעונות סטודנטים ולהשכירם

29.05.2018, 08:00 | רחלי בינדמן

דו"חות הרבעון הראשון שפרסמה בסוף השבוע האחרון אאורה חושפים כי דירקטוריון החברה החליט להקים קרן ריט שאף תפעל להנפיק את מניותיה בבורסה.

קראו עוד בכלכליסט

לפי הדיווח, קרן השקעות הנדל"ן החדשה תוכל לקנות מאאורה עצמה מקבצי יחידות דיור או מרכזים מסחריים או מעונות סטודנטים ולהשכירם. זאת במסגרת הטבות מס שניתנו אשתקד לקרנות ריט שיציעו דיור להשכרה ארוכת טווח. בעקבות אותה הטבה קמו קרנות ריט נוספות המציעות דיור להשכרה ארוכה כמו מגוריט ומניבים.

לפי הדיווח, אאורה תפעל להנפיק את יחידות הקרן בבורסה כשאאורה מעוניינת להחזיק במניות חברת הניהול של הקרן, להעניק שירותים לקרן ולהשקיע בה עד 10% מההון שלה.

בעל השליטה באאורה יעקב אטרקצ בעל השליטה באאורה יעקב אטרקצ'י | צילום: ראובן קופצ'ינסקי בעל השליטה באאורה יעקב אטרקצ

יוחאי אביטן, סמנכ"ל הכספים של החברה, מיועד לשמש כמנכ"ל קרן הריט וכמנכ"ל חברת הניהול של קרן הריט ועל רקע זה הודיע על התפטרותו מתפקיד סמנכ"ל הכספים. ככל שיהיו עסקאות בין הקרן החדשה שתונפק לציבור לאאורה שבמסגרתן תרכוש הקרן פרויקטים מהחברה, יהיה מדובר בעסקאות בעלי עניין שידרשו את אישור בעלי מניות המיעוט.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות