אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעקבות האשמות בהטרדות מיניות: ויזה ופפסיקו יפסיקו את שיתוף הפעולה עם מורגן פרימן צילום: גטי

בעקבות האשמות בהטרדות מיניות: ויזה ופפסיקו יפסיקו את שיתוף הפעולה עם מורגן פרימן

ויזה השעתה את הקמפיין שלה עם השחקן ופפסיקו לא תחדש את הקמפיין עימו. מערכת התחבורה של ונקובר החליפה את הקריינות שלו בזו של סת' רוגן. זאת בעקבות תלונות נגד פרימן

29.05.2018, 07:52 | שירות כלכליסט

התלונות על הטרדה מינית שצצו בשבוע שעבר נגד השחקן מורגן פרימן הביאו שורה של חברות מסחריות לבטל את ההתקשרות עימו. ענקית כרטיסי האשראי ויזה הודיעה כבר ביום חמישי כי היא מפסיקה את הקמפיין הפרסומי שבו השתתף פרימן. "אנחנו מודעים להאשמות שעלו נגד פרימן, ובנקודה זו החלטנו להשהות את מהלכי השיווק שבהם משתתף השחקן", מסרה החברה.

טרנסלינק, חברת התחבורה הציבורית של העיר ונקובר שבקנדה, שמורגן פרימן מככב בקמפיין משותף שלה עם חברת ויזה וגם מקריין הודעות ברכבת התחתית ובאוטובוסים שהיא מפעילה, הודיעה ש"לאור המידע על ההאשמות שנוגעות לשחקן מורגן פרימן, טרנסלינק החליטה להפסיק את השימוש בקולו במערכת התחבורה העירונית". בעקבות הפסקת הקמפיין עם פרימן, יצרה טרנסלינק קשר עם השחקן סת' רוגן, יליד ונקובר, כדי שיקריין את ההודעות במערכת התחבורה הציבורית בעיר.

פרימן נחשב לאחד משחקני הקולנוע המבוקשים בעולם הפרסום, ובין היתר הוא השתתף בפרסומת למותג המשקאות המוגזים מאונטיין־דיו של פפסיקו, ששודר בסופר בול האחרון. פפסיקו מסרה כי החוזה שלה עם פרימן פג בכל מקרה לפני כמה שבועות, ונכון לעכשיו אין לה כוונה לחדשו.

לעומת זאת, רשת מלונות היוקרה מנדרין אוריינטל ממשיכה להציג את פרימן כאחד הסלבריטאים “האוהדים” אותה כחלק מקמפיין אוהדים.

מורגן פרימן בקמפיין ששודר בסופרבול למאונטיין דיו, צילום: יוטיוב מורגן פרימן בקמפיין ששודר בסופרבול למאונטיין דיו | צילום: יוטיוב מורגן פרימן בקמפיין ששודר בסופרבול למאונטיין דיו, צילום: יוטיוב

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות