אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מוטורולה סולושנס מפטרת עשרות עובדים בישראל צילום: שאטרסטוק

פרסום ראשון

מוטורולה סולושנס מפטרת עשרות עובדים בישראל

החברה, שמעסיקה כ-1,000 איש במרכז הפיתוח שלה בארץ, פיטרה עשרות מהם בשל סיום פרויקט משמעותי שביצעה בארצות הברית. לטענת מוטורולה, הפיטורים לא ישפיעו על פעילותה מול לקוחות, והמהלך בוצע במקביל לשכירת עובדים, בהתאם לצרכים הדינמיים של החברה

29.05.2018, 14:00 | מאיר אורבך

חברת מוטורולה סולושנס, שמעסיקה בישראל כ-1,000 עובדים פיטרה הבוקר עשרות מהם - כך נודע ל"כלכליסט". הפיטורים בוצעו על רקע של סיום פרויקט משמעותי של החברה בארצות הברית.

קראו עוד בכלכליסט

"מוטורולה סולושנס ישראל מתמקדת בפיתוח פתרונות חדשניים עבור טכנולוגיות הדור הבא למשימות קריטיות, ומתאימה את המשאבים לצרכים הקריטיים של לקוחותיה והצרכים העסקיים", מסרה החברה ל"כלכליסט". "כחלק מתהליך זה, אנו מצרפים אנשים לתחומים בעדיפות גבוהה ומסיימים את עבודתם של אחרים. בחודשים האחרונים גייסה מוטורולה סולושנס בישראל עשרות רבות של עובדים למרכז החדשנות ולפרויקטים שונים, ומצבת העובדים נשארת ללא שינוי. המשרדים שלנו בישראל מהווים מרכז חדשנות גלובלי עבור החברה ואנו נמשיך להיות מחויבים באופן מלא לנוכחות בישראל. כתמיד, ההתחייבויות שלנו כלפי לקוחותינו יישארו ללא שינוי".

מוטורולה סולושנס, צילום: שאטרסטוק מוטורולה סולושנס | צילום: שאטרסטוק מוטורולה סולושנס, צילום: שאטרסטוק

מרכז הפיתוח בישראל מתמקד בפיתוח של מכשירי רשתות הדור הרביעי (LTE) למשימות קריטיות, מערכות שליטה ופיקוד לערים חכמות, רשתות לאזורי אסון, אבטחה, קישוריות למכשירים ביישומים תעשייתיים, פתרונות לארגוני ביטחון, נמלי תעופה, חברות אנרגיה ותשתית, מועצות מקומיות ועוד. בנוסף מחזיקה החברה בישראל מרכז חדשנות בתחום הבינה המלאכותית. חוקרי המרכז עובדים בשיתוף פעולה עם גופים מקומיים ועם חברות תעשייה, סטארט-אפים ומוסדות אקדמיים.

בנוסף יש למוטורולה קרן הון סיכון תאגידית המבצעת השקעות אסטרטגיות בחברות הזנק ישראליות מאז 1999. פורטפוליו ההשקעות כולל בין היתר את החברות AgentVi BriefCam ,VocalZoom ,NUBO ועוד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות