אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עשתה רוורס: חברת מסיעי שאשא ביטלה ההנפקה בבורסת תל אביב צילום: יח"צ

בלעדי לכלכליסט

עשתה רוורס: חברת מסיעי שאשא ביטלה ההנפקה בבורסת תל אביב

החברה תכננה לגייס עשרות מיליוני שקלים, לפי שווי חברה של כ-110 מיליון שקל, אולם זנחה לעת עתה את תכנית ההנפקה בשל אירועים שאינם בשליטתה

29.05.2018, 15:28 | אורן פרוינד

חברת ההסעות מסיעי שאשא של משפחת שאשא ביטלה את הנפקת המניות הראשונית (IPO) שלה בבורסת תל אביב, כך נודע ל"כלכליסט". החברה תכננה לגייס עשרות מיליוני שקלים לפי שווי חברה של כ-110 מיליון שקל אולם זנחה לעת עתה את תכנית ההנפקה. את ההנפקה של שאשא אמורים היו לבצע גופי החיתום לאומי פרטרנרס ואוריון.

קראו עוד בכלכליסט

מוקדם יותר השבוע שאשא דיווחה כי לאחר שיחות עם הגופים המוסדיים היא החליטה להפחית את השווי המבוקש שלה בין 20% ל-27% לאזור ה-110 עד 120 מיליון שקל. מסיעי שאשא היא חברת ההסעות בבעלות משפחת שאשא מחולון - האב אריה (51.5%) ושני בניו אודי ואפי (אפרים) שאשא (24.25% כל אחד).

מסיעי שאשא נוסדה ב־1979 על ידי אב המשפחה שמכהן עד היום כיו"ר פעיל. היא מספקת כיום שירותי הסעות שונים באמצעות 250 כלי רכב שבבעלותה, ועוד 250 כלי רכב של קבלני משנה. שאשא מספקת הסעות בכל סוגי כלי הרכב - החל מכלי רכב מסחריים קטנים ועד לאוטובוסים. הלקוחות שלה הם מוסדות חינוך, משרדי ממשלה, רשויות מקומיות, ארגונים ומוסדים פרטיים ולקוחות מזדמנים.

החברה מעסיקה 115 עובדים קבועים ויותר מ־300 קבלני משנה, ונחשבת אחת מחמש חברות ההסעות הגדולות בישראל. שני הבנים מכהנים כמנכ"לים משותפים. צי הרכב של מסיעי שאשא מבצע מידי יום 4,000 הסעות בממוצע, וכולל אוטובוסים, מידיבוסים, מיניבוסים ומוניות טרנזיט.

חברת מסיעי שאשא, צילום: יח"צ חברת מסיעי שאשא | צילום: יח"צ חברת מסיעי שאשא, צילום: יח"צ
 
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות