אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גינדי החזקות וסמנכ"ל השיווק לשעבר של החברה מקימים פרויקט בהוד השרון צילום: נמרוד גליקמן

גינדי החזקות וסמנכ"ל השיווק לשעבר של החברה מקימים פרויקט בהוד השרון

עו"ד שרון מומן שהיה סמנכ"ל הפיתוח של החברה במשך 12 שנים נכנס כעת כשותף בפרויקט בשכונת גרין פארק בהוד השרון. השותפות רכשה מגרש בשטח 2.9 דונם ובכוונתה להקים עליו מגדל בן 23 קומות

30.05.2018, 12:12 | אמיתי גזית

שותפות חדשה של יזם הנדל"ן עו"ד שרון מומן וגינדי החזקות, בבעלות האחים ליטל, אבי, גיא, רועי ומנחם גינדי, רכשה מעו"ד אריאל יונגר בתמורה ל-101 מליון שקל מגרש בגודל 2.9 דונם בשכונת גרין פארק בהוד השרון. התשלום במזומן וכולל הוצאות פיתוח והיטל השבחה.

קראו עוד בכלכליסט

השותפת תבנה מגדל מגורים בן 23 קומות ו-86 דירות בהשקעה מוערכת של 280 מיליון שקל. בשותפות הצהירו כי בניית הפרויקט תושלם בתוך 36 חודשים מיום הוצאת ההיתר בניה שצפוי להתקבל במהלך החודשים הקרובים.

בעלי גינדי החזקות, צילום: אלי דסה בעלי גינדי החזקות | צילום: אלי דסה בעלי גינדי החזקות, צילום: אלי דסה

על פי מומן , הפרויקט ייצא לשיווק בהנחה של 200 אלף שקל ל-30 הרוכשים הראשונים כבר ביוני 2018. על פי הערכות השותפות דירת 5 חדרים בגודל 122 מ"ר עם 12 מ"ר מרפסות בפרויקט צפויה לעלות החל ממחיר של 2.65 מיליון שקל ואילו דירת 6 חדרים בשטח של 134 מ"ר עם 14 מ"ר מרפסות תעלה כ- 2.78 מיליון שקל. בפרויקט יימכרו גם פנטהאוזים במחירים של בין כ-4.75 ל-5.5 מיליון שקל.

שרון מומן. סמנכ"ל השיווק הפך לשותף בפרויקט, צילום: נמרוד גליקמן שרון מומן. סמנכ"ל השיווק הפך לשותף בפרויקט | צילום: נמרוד גליקמן שרון מומן. סמנכ"ל השיווק הפך לשותף בפרויקט, צילום: נמרוד גליקמן

מומן, שהיה סמנכ"ל השיווק של גינדי החזקות במשך 12 שנה, הוביל את מבצעי המכירות הגדולים של החברה, ושימש בין היתר מנכ"ל שרונה מרקט, ינהל גם את הפעילות של השותפות עם גינדי החזקות. התוכנית היא לבנות פרויקטי בוטיק בקצב של כ-250 דירות בשנה.

את הפרוייקט מוביל האדריכל אייל סנדרוביץ. את הפעילות המשפטית מוביל עו"ד עופר זוזובסקי ממשרד שיבולת עורך דין.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות