אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עליבאבא מובילה השקעה של 26.4 מיליון דולר ב-SQream הישראלית צילום: בלומברג

נחשף בכלכליסט

עליבאבא מובילה השקעה של 26.4 מיליון דולר ב-SQream הישראלית

החברה פיתחה מסד נתונים חכם שמבוסס על ליבות מעבד גרפי - מה שמאיץ, מייעל ומשפר את פעולתו בהשוואה לפתרונות מתחרים. בסבב הגיוס השתתפו גם הקרנות ונצ'רס קפיטל, סיסטמה, וורלד טרייד, פרדיסו גלורי וסילברטק

30.05.2018, 14:28 | מאיר אורבך

SQream, מפתחת SQream DB - מסד נתונים שנשען על מעבד גרפי מתקדם, הודיעה היום (ד') על גיוס של 26.4 מיליון דולר בסבב שני. מהלך הגיוס, שבוצע בהובלת עליבאבא, נחשף ב"כלכליסט". החברה מסרה שבסבב השתתפו גם הקרנות ונצ'רס קפיטל, סיסטמה, וורלד טרייד, פרדיסו גלורי וסילברטק.

קראו עוד בכלכליסט

SQream DB הוא מסד נתונים אנליטי מבוסס SQL, שמאפשר לחברות לנתח כמות מידע גדולה פי 20 מפתרונות קודמים, במהירות גבוהה פי 100 ובעלויות של עשירית ביחס למסדי נתונים מקבילים.

ג ג'ק מא, מנכ"ל ומייסד עליבאבא | צילום: עמית שעל ג

SQream DB מנצל את יכולות העיבוד המקבילי של אלפי הליבות הנמצאות בכרטיסים הגרפיים של חברת NVIDIA. הפיתרון מאפשר למשתמשים להזין, לאחסן ולנתח מידע של עשרות ומאות טרה-בייטים בקלות, תוך הפחתה משמעותית בכמות החומרה הנדרשת, וכן בכוח האדם שנדרש לניהול מסד הנתונים ותחזוקתו.

"אנו מאוד מרוצים מהבעת האמון שקיבלנו מהמשקיע המוביל בסבוב הגיוס הנוכחי, וממשקיעי המפתח שלנו" אמר עמי גל, מנכ"ל ומייסד SQream. "הסבב הזה מאפשר לנו להאיץ את האינטגרציה הטכנולוגית בינינו לבין שותפים בזירת הדאטה העולמית, ולהרחיב את צוות המכירות והשיווק הגלובלי שלנו במטרה לעזור לארגונים בכל העולם להתמודד עם האתגר של עיבוד וניתוח המידע שלהם שהולך ועולה אקספוננציאלית".

"SQream הינה ייחודית ביכולת שלה לספק לארגונים צומחים פתרונות המפחיתים את החסמים הקיימים היום בעולמות ניתוח המידע ההולך ומתעצם בענן", אמר צ'קון זאן, דירקטור חטיבת מסדי הנתונים בעליבאבא. "אנו שמחים להרחיב את שיתוף הפעולה שלנו עם החברה, ולעבוד יחדיו על האצת גידול תעשיית שירותי הענן".

השקעה אסטרטגית זו מעמיקה את הקשר בין חטיבת שירותי הענן של הענקית הסינית ובין הסטארט-אפ הישראלי. בפברואר הודיעו שתי החברות הודיעו על שת"פ במסגרתו תספק SQream פיתרונות ללקוחות עליבאבא, במטרה להקנות יכולות חדשות בתחום ניתוח המידע העסקי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות