אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ההסתדרות הכריזה סכסוך עבודה בבזק בינלאומי צילום: ורדי כהנא

ההסתדרות הכריזה סכסוך עבודה בבזק בינלאומי

הסכסוך, שיחול על כ-1,700 עובדים, הוכרז על רקע הכוונה לבצע שינויים ארגוניים ומבניים בבזק בינלאומי, הכוללים מיזוג ואיחוד פעילויות עם חברת האם בזק או עם חברות הבנות האחרות שלה

31.05.2018, 16:27 | אביב גוטר

ההסתדרות הכריזה על סכסוך עבודה בבזק בינלאומי, כך הודיע היום איגוד עובדי הסלולר, האינטרנט והייטק.

הסכסוך, שיחול על כ-1,700 עובדים, הוכרז על רקע הכוונה לבצע שינויים ארגוניים ומבניים בבזק בינלאומי, הכוללים מיזוג ואיחוד פעילויות עם חברת האם בזק או עם חברות הבנות האחרות שלה. לשינויים אלה יהיו השלכות קריטיות על תנאי העבודה בבזק בינלאומי, על זכויות העובדים, מעמדם, ביטחונם התעסוקתי ועל כוחם הארגוני.

קראו עוד בכלכליסט

מוטי אלמליח מנכ"ל בזק בינלאומי , צילום: ורדי כהנא מוטי אלמליח מנכ"ל בזק בינלאומי | צילום: ורדי כהנא מוטי אלמליח מנכ"ל בזק בינלאומי , צילום: ורדי כהנא

נציגות העובדים מוחה על הצעד, אשר מתוכנן באופן חד-צדדי ודורשת לנהל מו"מ לחתימה על הסכם קיבוצי שיסדיר את זכויות עובדי בזק בינלאומי בעקבות השינויים הארגוניים והמבניים הצפויים ויכלול גם "רשת ביטחון".

יו"ר איגוד עובדי הסלולר, האינטרנט וההייטק, יקי חלוצי, מסר: "אני קורא להנהלות בזק ובזק בינלאומי לנהוג בהוגנות וביושרה כלפי עובדיהן המסורים. אני מזכיר כי ישנם הסכמים חתומים בין הצדדים אשר יש לכבדם. ההסתדרות לא תיתן לכל מהלך שיכלול מיזוג או שינוי אחר להוות תמריץ לפגיעה בעובדים".

יו"ר ועד עובדי בזק בינלאומי, לימור ליברמן-לביא, ציינה: "יש לנו אמון מלא במנכ"ל ובהנהלת בזק בינלאומי, אך אנו מצפים שכל תכנית הנשקלת ונוגעת לחברה תוצג מבעוד מועד בפני נציגות העובדים ותיעשה בשיתוף פעולה מלא עם הוועד וההסתדרות. לא נאפשר מצב שבו מיזוג החברות יביא לריקון החברה מתוכן ומעובדיה תוך פגיעה ברורה בזכויותיהם".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
ועד בזק בינלאומי
חייב לציין לטובה את ועד העובדים של בזק בינלאומי. בתקופה שעבדתי שם הרגשתי אותם ועוד איך, וכמה שהם דאגו לנו. אני בכלל לא מופתע מהצעדים הלא ממש מתונים שהם מנסים לעשות בעקבות המהלך הזה. אם כבר וועד עובדים, אז שילמדו מבזק בינלאומי איך לדאוג לעובדים שלהם.
עובד בב"ל בעבר  |  01.06.18
לכל התגובות