אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת הנדל"ן אלמוגים הכפילה את הרווח הנקי ברבעון הראשון הדמיה: אלטמן בושן אדריכלים

חברת הנדל"ן אלמוגים הכפילה את הרווח הנקי ברבעון הראשון

החברה סיימה את הרבעון הראשון של 2018 עם רווח נקי של כ-3.3 מיליון שקל, לעומת רווח נקי של כ-1.5 ברבעון המקביל, אשתקד, גידול של כ-119%. מאז הקמתה, יזמה והקימה כ-3,500 יחידות דיור ועשרות אלפי מ"ר של נכסים מניבים בישראל

31.05.2018, 19:24 | אורן פרוינד

חברת הנדל"ן אלמוגים החזקות בניהולה של מיכל גור דיווחה על תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של שנת 2018. החברה סיימה את הרבעון הראשון של 2018 עם רווח נקי של כ-3.3 מיליון שקל, לעומת רווח נקי של כ-1.5 ברבעון המקביל, אשתקד, גידול של כ-119%.

אלמוגים החזקות עוסקת בשני תחומי פעילות עיקריים: ייזום והקמת פרויקטים למגורים וייזום, הקמה ותפעול של נכסי נדל"ן המיועדים להשכרה לצרכי מגורים ו/או מסחר. מאז הקמתה, יזמה והקימה כ-3,500 יחידות דיור ועשרות אלפי מ"ר של נכסים מניבים בישראל. כיום מעורבת החברה בפרויקטים בהיקף כולל של כ- 1,170 יח"ד בשלבי ביצוע ותכנון שונים.

פרויקט עמק הכרמל בנשר של חברת אלמוגים, הדמיה: אלטמן בושן אדריכלים פרויקט עמק הכרמל בנשר של חברת אלמוגים | הדמיה: אלטמן בושן אדריכלים פרויקט עמק הכרמל בנשר של חברת אלמוגים, הדמיה: אלטמן בושן אדריכלים

הכנסות החברה ברבעון הראשון של 2018 הסתכמו בכ-58.1 מיליון שקל, לעומת הכנסות של כ- 42.5 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד, גידול של 37%. הגידול נובע בעיקר מהכרה בהכנסה ממכירת דירות ומהתקדמות הבניה בפרויקטים: עפולה, עמק הכרמל שלב א', שלב ב' ושלב ד' ופרויקט הבית הלבן בקרית מוצקין.

החברה אימצה באימוץ מוקדם את תקן IFRS 15 - הכרה בהכנסה מחוזים עם לקוחות החל מיום 1 בינואר, 2016. השינוי העיקרי בעקבות אימוץ התקן הינו המעבר להכרה בהכנסה לאורך זמן בתחום הנדל"ן היזמי, לעומת ההכרה בהכנסה בעת מסירת הנכס בהתאם להוראות התקינה הקודמת.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות