אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בור נפער בסמוך לאחד מאתרי העבודות של הרכבת הקלה בתל אביב צילום: דור מנואל

בור נפער בסמוך לאחד מאתרי העבודות של הרכבת הקלה בתל אביב

חלק מכביש שנמצא בסמוך לאתר העבודות בצומת עלית קרס מסיבה לא ידועה. ככל הידוע אין נפגעים במקום והנזק מסתכם בתיקון נתיב נסיעה שנסגר בינתיים לתנועה

31.05.2018, 19:32 | ליאור גוטמן

עבודות הרכבת הקלה בתל אביב רושמות הערב (ה') תקלה נדירה יחסית לאחר שבור נפער בסמוך לאחר מאתרי העבודות המרכזיים. ממידע שהגיע לידי "כלכליסט" עולה שחלק מכביש שנמצא בסמוך לאתר העבודות בצומת עלית קרס מסיבה לא ידועה. מדובר באתר שנמצא בחיבור הערים רמת גן ותל אביב. ככל הידוע אין נפגעים במקום והנזק המסתמן מסתכם בתיקון נתיב נסיעה שנסגר בינתיים לתנועה. חברת נת"ע (נתיבי תחבורה עירוניים), שאחראית על הפרויקט, תבחן בשעות הקרובות את ממדי הנזק.

העבודות על הרכבת הקלה בתל אביב, צילום: דור מנואל העבודות על הרכבת הקלה בתל אביב | צילום: דור מנואל העבודות על הרכבת הקלה בתל אביב, צילום: דור מנואל

עבודות הרכבת הקלה בתל אביב החלו רשמית עם פיצוץ גשר מעריב באוגוסט 2015. מאז נסגרו אתרים שונים ברחבי גוש דן עם הסטות תנועה שגררו לא פעם פקקי תנועה בשעות הבוקר והערב. העבודות שמתקיימות היום אמורות לשרת את הקו הראשון של הרכבת (הקו האדום) שמועד ההשקה המשוער שלו הוא סוף 2021. אורך הקו 24 ק"מ והוא מחבר בין פ"ת, בני ברק, ר"ג, תל אביב ועד דרום בת ים. עלות הקו כ-17 מיליארד שקל.

האירוע שהתרחש לפני כשעה קלה אינו הראשון שנרשם השנה - בינואר האחרון השביתה נת"ע את העבודות בשל קריסת מנוף באחד ממוקדי העבודות בפתח תקווה. התאונה ההיא הסתיימה בהרוג שנפגע מקריסת מנוף.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות