אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קודיפארק הישראלית נרכשה על ידי פארקוויז האמריקאית שתקים מרכז פיתוח ראשון בישראל

קודיפארק הישראלית נרכשה על ידי פארקוויז האמריקאית שתקים מרכז פיתוח ראשון בישראל

קודיפארק מספקת פתרונות חנייה המותאמים לשוק האמריקאי ובעקבות רכישתה תוטמע הטכנולוגיה שלה בכ-8,000 חניונים. סכום רכישת החברה לא פורסם

02.06.2018, 17:53 | מאיר אורבך

חברת קודיפארק (CodiPark) הישראלית, שנוסדה על ידי תומר בינמוביץ׳ ותבור אילן, נרכשה על ידי חברת ParkWhiz האמריקאית. קודיפארק מספקת פתרונות חנייה המותאמים לשוק האמריקאי. סכום הרכישה לא פורסם על ידי החברות אך מוערך במיליוני דולרים בודדים.

עד היום גייסה החברה 650 אלף דולר ממשקיעים פרטיים ובמימון המונים. הצוות שלה, שמונה חמישה עובדים, ימשיך לפעול מישראל ויפתח מרכז מו״פ שישמש כמרכז מצוינות וחדשנות בתחום החניונים. בשנה הקרובה הוא צפוי להכפיל את עצמו.

בעקבות הרכישה, תוכל קודיפארק להטמיע את הטכנולוגיה שלה בכ-8,000 חניונים, וזאת בזכות הפריסה הרחבה של חברת ParkWhiz. בימים אלה החברה מתרחבת גם לקנדה ובהמשך לאירופה, וייתכן שתתרחב גם לישראל. 

מייסדי קודיפארק תומר בינמוביץ מייסדי קודיפארק תומר בינמוביץ' ותבור אילן מייסדי קודיפארק תומר בינמוביץ

רכישת קודיפארק תאפשר לפארקוויז להרחיב את שירותיה, שכן עד היום התמקדה החברה בהזמנה של חניה מראש. כמו כן, פארקוויז משתפת פעולה עם יצרניות רכב מובילות, שבין השאר מפתחות מוצרים ושרותים לרכבים אוטונומיים. 

״הטכנולוגיה המתקדמת והכישורים של הצוות של קודיפארק יסייעו לנו בהרחבת הפלטפורמה ובכניסה לתחום ה-on demand payments ובכך תסייע למפעילי חניונים לחסוך זמן והתעסקות עם כסף, ייעול זרימת התנועה לתוך החניון וממנו - כך מסר יונה שטרן מנכ״ל חברת ParkWhiz.

תומר בינמוביץ׳ מייסד משותף בקודיפארק מסר בתגובה: ״אנו נרגשים להצטרף ל-Parkwhiz זוהי בהחלט חברה מובילה בתחום ואנו בטוחים שהפתרון שלנו ייכנס בעתיד הקרוב ויהווה מרכיב משמעותי במגוון המוצרים של החברה״. 

פארקוויז היא פלטפורמה מובילה של שירותי תשלום והזמנת חנייה לנהגים, לציי רכב ולרכבים המחוברים לאתר. החברה עובדת בשיתוף פעולה עם מערכות בקרת גישה של חניונים ועם מפעילי חניונים המעוניינים להציע לנהגים אפשרויות כניסה ויציאה יעילות דרך מכשירים סלולריים ורכבים מחוברים ומציעה לנהגים את מצאי מקומות החנייה הגדול ביותר, הזמנת חנייה טרם הגעה ליעד וחיסכון של זמן וכסף. החברה מספקת שירותים לחברות גדולות בתחום הספורט, הבידור, הנסיעות, הרכב והניווט.

פארקוויז בנתה לעצמה שותפויות עם מותגים רבים, ביניהם פורד, טיקטמאסטר, גרופון, מדיסון סקוור גארדן ועוד. החברה מפעילה שני מותגים צרכניים משלה, ParkWhiz ו-BestParking, הזמינים במכשירי אפל, אנדרואיד ואלקסה של אמזון. פארקוויז פועלת ביותר מ-190 ערים בצפון אמריקה ומתרחבת במהירות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות