אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לא רק משרד הספורט: גופים נוספים ויתרו על כרטיסים לארגנטינה צילום: איי אף פי

לא רק משרד הספורט: גופים נוספים ויתרו על כרטיסים לארגנטינה

לא רק משרד התרבות והספורט: אחרי שהבינו כי היועץ המשפטי לממשלה מגלה מעורבות בסאגת הכרטיסים למשחק בו יתמודדו מסי וחבריו מול נבחרת ישראל, ויתרו עיריית ירושלים וההתאחדות לכדורגל על חלק מהכמות שביקשו תחילה

04.06.2018, 09:05 | ynet
סערת חלוקת הכרטיסים לקראת המשחק של נבחרת ישראל מול ארגנטינה, שגרמה אתמול לוויתור מצד משרד התרבות והספורט על 200 כרטיסים שהיה אמור לקבל במכירה נפרדת, נמשכה מאחורי הקלעים.

 

קראו עוד בכלכליסט

ל-ynet ספורט נודע כי גופים ציבורים נוספים, שביקשו תחילה הקצאות כרטיסים, ירדו מדרישתם אחרי שהבינו כי היועץ המשפטי לממשלה החל לגלות מעורבות בנושא. עוד מתברר כי עיריית ירושלים ביקשה 500 כרטיסים אחרי שהמעבר לירושלים הוביל לכך שהמארגנים קיבלו את השימוש באיצטדיון טדי ללא תמורה.

ההתאחדות לכדורגל דרשה תחילה 3,000 הזמנות, אבל הסתפקה בסופו של דבר ב-1,200. למרות שעובדי משרד התרבות והספורט התנפלו על הכרטיסים, בפועל ההפקה כלל לא שחררה אותם והם יועברו לילדי פריפריה נוספים.

ליאו מסי, צילום: איי אף פי ליאו מסי | צילום: איי אף פי ליאו מסי, צילום: איי אף פי

אחת התפניות המשמעותיות הייתה בקשת משרד הספורט לקבל תחילה 500 כרטיסים ובסופו של דבר להסתפק ב-200 בעקבות המלצת היועצת המשפטית של המשרד. הביקורת הייתה על כך שהמשרד למעשה קיבל הטבה ברכישת כרטיסים בלינק פנימי. אתמול התקיים דיון מול המשנה ליועץ המשפטי לממשלה, דינה זילבר, ולאחריו הגיע הוויתור על הכרטיסים.

לקראת הדיון הועברה חוות דעתה של היועצת המשפטית למשרד התרבות והספורט, המבהירה את עמדתה המשפטית המאפשרת את הקצאת הכרטיסים בתשלום מלא לעובדי המשרד. לדבריה, המשרד פעל על מנת לקדם את רווחת העובדים, כפי שעשה במקרים דומים בעבר. היום תתקיים ישיבה בכנסת בהמשך ישיר לבדיקה הראשונית של מבקר המדינה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
ל 2 ו 3.. מסי לא יביא למשחק הזה 5% מהיכולת שלו. זה קרקס נטו
הדבר האחרון שמענין את מסי עכשיו זה להגיע למשחק ידידות חסר חשיבות. לא ברור איך סוחרים בהכנה של נבחרת כל כך משמעותית ... ואיפה החוויה החד פעמית ? זה כל כך שונה מהופעה כי בהופעה הלהקה באה לתת את מה שהיא יודעת. פה מסי יגיע וכל מה שיעניין אותו זה לראות את המשחק נגמר. ספורט זה לא ... ומסי ענק כשחקן אבל אם אתה מנטרל את המשחק (שלא יהיה רציני) מה החוויה ? לראות אדם מוכשר ומפורסם מכמה עשרות מטרים ?
צ  |  04.06.18
2.
פספסת את הנקודה
מדובר על חוויה, חד פעמית כמעט בוודאות, לראות את מסי משחק נגד הנבחרת פח "שלנו". ועוד בירושלים. לא צריך לשים 3000 שקל על טיסות לברצלונה מלון וכרטיס למשחק. זה לא שונה בהרבה מהופעה נדירה של להקה גדולה בשיאה או זמר מוביל בפארק הירקון. זה משהו שאפשר לספר לנכדים בעוד 50 שנה.
משה  |  04.06.18
1.
הערצה כזו לשחקן (באמת ענק) נראה רדוד וילדותי
לא מצליח להבין איך כל כך הרבה אנשים מגלים כזה עניין במשחק הידידות הזה בהתמקדות במסי ... בסופו של דבר מדובר בבן אדם (בדיוק כמונו) והוא מאד מוכשר במה שהוא עושה. בין זה לבין ההיסטריה שמורגשת אצלנו יש הרבה. אני לא מדבר על ילדים שמעריצים כוכבים שנותנים להם השראה. אנשים מבוגרים ביניהם פוליטיקאים - מה הקטע ? מדובר בבן אדם שבא לפה לבעוט בכדור וכל המדינה בהיסטריה. לא מצליח להבין את זה. ואני אוהב כדורגל וחושב שמסי הוא בין הגדולים בכל הזמנים. עדין הערצה כזו נשמעת לי משהו ילדותי ורדוד.
צ  |  04.06.18