אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נטורל אינטליג’נס תשכור שלוש קומות במגדל ToHa הדמיה: Viewpoint

נטורל אינטליג’נס תשכור שלוש קומות במגדל ToHa

חברת ההייטק העוסקת באתרי השוואות תשכור שלוש קומות במגדל ב־175 מיליון שקל לעשר שנים. תכפיל את מספר עובדיה

05.06.2018, 09:04 | דותן לוי
חברת ההייטק נטורל אינטליג’נס (Natural Intelligence) העוסקת באתרי השוואות שכרה שלוש קומות במגדל ToHa (קיצור של “תוצרת הארץ”), ברחוב דרך ארץ פינת דרך השלום בתל אביב, בהיקף של 175 מיליון שקל לתקופה של עשר שנים.

במגדל, שמצוי בבנייה ויתאכלס בתחילת 2019, תשכור החברה את קומות 21, 22 ו־23, המשתרעות יחד על שטח כולל של כ־10,000 מ”ר, כלומר שטח של יותר מ־3,000 מ”ר לקומה. המחיר משקף דמי שכירות של כ־1.5 מיליון שקל לחודש, כולל חניות ודמי ניהול, כך שעל פי הערכות דמי השכירות נטו נעים סביב 120 שקל למ”ר. לחוזה השכירות שתי אופציות נוספות להארכה, כל אחת מהן לחמש שנים. במסגרת העסקה, תקבל נטורל אינטליג’נס את המשרדים ברמת מעטפת ותשקיע יותר מ־40 מיליון שקל בשיפוץ ועיצוב המשרדים החדשים.

הדמיה של מתחם ToHa בדרך השלום, הדמיה: Viewpoint הדמיה של מתחם ToHa בדרך השלום | הדמיה: Viewpoint הדמיה של מתחם ToHa בדרך השלום, הדמיה: Viewpoint

עבור נטורל אינטליג’נס זו התרחבות משמעותית. כיום היא שוכרת משרדים במגדל “רובינשטיין” שממוקם בקרבת מקום על דרך מנחם בגין. שם השכירות היא של 5,300 מ”ר על ארבע קומות, כש־1,000 מ”ר מתוכם מושכרים לשוכר משנה.

מעבר להיקף השטח ששכרה שהוא כפול משטח המשרדים שלה כיום, בכוונת החברה לגייס עוד עובדים רבים, כיום מועסקים בחברה כ־260 עובדים ובכוונתה להגיע ל־400 עובדים עד סוף 2019, ובהמשך, על פי גודל השטח המשרדים החדש אשר שכרה, תוכל לצמוח שם עד ל־650 עובדים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות