אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אשדר תבנה 730 דירות בקריית אונו במסגרת מחיר למשתכן צילום: צביקה טישלר

אשדר תבנה 730 דירות בקריית אונו במסגרת מחיר למשתכן

584 מהדירות ייועדו לרוכשי דירה ראשונה בהנחה של כ-28% ממחיר השוק. לפי תחשיב שערך האוצר, יעמוד מחיר דירת 3 חדרים על 1.28 מיליון שקל , ודירת 5 חדרים על 1.75 מיליון שקל

05.06.2018, 10:06 | נמרוד בוסו

חברת הבנייה אשדר זכתה במכרז לבניית 729 יחידות דיור במסגרת יוזמת מחיר למשתכן במתחם צומת סביון בקריית אונו, כך הודיע הבוקר (ג') משרד האוצר. זאת לאחר שזכתה בכל ארבעת המתחמים שהוצעו על ידי המדינה במסגרת המכרז. 80% מהדירות שייבנו, 584 דירות, יוצעו במחיר מופחת לרוכשי דירה ראשונה זכאי התוכנית.

קראו עוד בכלכליסט

בנוסף לכך צפויה החברה לבקש מהרשות המקומית להגדיל מספר הדירות במסגרת הליך "הקלת שבס", כך שמספר הדירות הסופי צפוי להיות גבוה אף יותר.

במכרזי מחיר למשתכן זוכות ההצאות המשקפות את המחיר הסופי הנמוך ביותר לרוכשי הדירה. הצעותיה הזוכות של אשדר נעו בטווח שבין 11,500 אלף שקל למ"ר ל-12 אלף שקל למ"ר.

מתחשיב שערך האוצר עולה כי מחיר הדירות המוזלות בפרוייקט יהיה נמוך יותר בכ-28% ממחירי השוק של דירות חדשות באזור ויתחיל מ-1.28 מיליון שקל לדירת 85 מ"ר עם מחסן וחניה. מחיר דירת 120 מ"ר יעמוד על 1.75 מיליון שקל.

ארנון פרידמן, מנכ"ל אשדר, צילום: צביקה טישלר ארנון פרידמן, מנכ"ל אשדר | צילום: צביקה טישלר ארנון פרידמן, מנכ"ל אשדר, צילום: צביקה טישלר

תמר הרציג פלד, סמנכ"לית פיתוח עסקי של חברת אשדר: "אנו שמחים על הזכייה ומאמינים שהשילוב של מיקום אטרקטיבי במרכז הארץ עם כמות גדולה של דירות במחירים נוחים לזכאים הינם בסיס מצוין להקמת שכונה חדשה ומוצלחת. עבור אשדר מדובר בפרויקט שלישי של מחיר למשתכן וכמובן הגדול מבינהם. הכניסה למחיר למשתכן מאפשרת לנו להקים פרויקט שבו הוודאות בקצב ויכולת מכירת הדירות גבוהה, ובעיקר כשמדובר באיזור ביקוש. מדובר בשכונה שתכיל מעל 1,300 יח"ד בחלקה הדרומי של קרית אונו, בצמוד לצומת סביון. כמו כן, בשכונה שטחי מסחר ותעסוקה רבים, פארקים ושטחים נרחבים לבתי ספר, גני ילדים ומבני ציבור נוספים. אשדר, שזכתה בזכות להקמת כ-800 יח"ד, לאחר תוספת שבס, מתמחה בהקמת שכונות מגורים גדולות ופרויקט זה מהווה נדבך נוסף בפעילות הנדל"ן למגורים של החברה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות