אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גידול של 15% בתנועת הנוסעים הבינלאומית בנתב"ג בחודש מאי; טיסות טורקיש במקום השני

גידול של 15% בתנועת הנוסעים הבינלאומית בנתב"ג בחודש מאי; טיסות טורקיש במקום השני

החברה הטורקית מפעילה 9 טיסות קונקשיין יומיות לאיסטנבול. במקום הראשון ניצבת אל על ובמקום השלישי וויז אייר. במאי חל גידול של 48% בפעילות חברות ה- LOW COST בנתב"ג

05.06.2018, 11:16 | תומר הדר

הצהרותיו הלוחמניות של רג'יפ טאיפ ארדואן לא מטרידות את הישראלים, כך עולה מנתוני רשות שדות התעופה המסכמים את חמשת חודשי השנה הראשונים. כך, מבין חברות התעופה שפעלו בשדה בחודש שעבר, אל על היתה במקום הראשון אך את המקום השני תפסה טורקיש איירליינס המפעילה תשע טיסות קונקשיין יומיות לאיסטנבול. עיקר טיסות טורקיש איירליינס הן טיסות קישור - כלומר הנוסעים ממשיכים מאיסטנבול ליעדים אחרים.

חברת תעופה טורקיש איירליינס חברת תעופה טורקיש איירליינס חברת תעופה טורקיש איירליינס

במקום השלישי מבין חבות התעופה ניצבת וויז אייר ואילו במקום הרביעי איזיג'ט.

לפי נתוני רשות שדות התעופה, במאי חל גידול של 48% בפעילות חברות ה- LOW COST בנתב"ג. ואילו את החמישיה הפותחת סוגרת איירופלוט. בסך הכל חלפו בנתב"ג בחודש שעבר 1.8 מיליון נוסעים – עליה של 15% ביחס למאי אשתקד ואילו מתחילת השנה חלפו בשדה כשמונה מיליון נוסעים – עליה של כמיליון נוסעים ביחס לתקופה זו אשתקד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
אל על אשמה
כשאל על סוחטת ומנצלת את כוחה לעשוק אזרחים וחיילים את מיטב שנותהם למדינה. כאב לי לראות חיילים משוחררי ישנים על הריצפה בשדה איסטנבול בדרכם למזרח/ארהב/דרום אמריקה כשהם ממתינים לקונקשיין. אמרו לי : " כמעט נהרגנו בשביל המדינה ומה המדינה עושה ? נותנת לאל על לשחוט אותנו וזורקת אותנו לידיים של ארדואן ".
שלומי  |  06.06.18
2.
לאהוד השמן
בוא אני אחדש לך משהו- רוב הטורקים ממש לא שונאים אותנו. זה שאתה רואה בטלויזיה את ארדואן מאיים עלינו וטורקים מפגינים נגדינו לא אומר שכולם ככה, ממש לא מסוכן לטוס דרך טורקיה ואפילו להישאר בטורקיה. היינו לא מזמן בטורקיה ולא פחדנו ואמרנו שאנחנו מישראל והטורקים התייחסו אלינו ממש יפה, והיום מאוד נחמדים יראו שאין להם בעיה איתנו.
.  |  05.06.18