אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פחות מהמצופה: גט גייסה 80 מיליון דולר בלבד צילום: אייל יצהר

פחות מהמצופה: גט גייסה 80 מיליון דולר בלבד

אפליקציית המוניות הישראלית ביקשה לגייס בסיבוב זה כחצי מיליארד דולר, אך עקב ביקושים נמוכים צמצמה את ההיקף ל-350 מיליון דולר ולבסוף גייסה הרבה פחות. מייסד גט: "נעבור לרווח בכל המדינות בהן אנו פועלים - הרבה לפני החברות המתחרות"

07.06.2018, 17:10 | גולן חזני

גט הודיעה היום על גיוס של 80 מיליון דולר - סכום נמוך בהרבה משתכננה החברה לגייס בסבב אליו יצאה לפני יותר מחצי שנה. כפי שפורסם היום ב"כלכליסט" גט (לשעבר גט טקסי) ביקשה לגייס חצי מיליארד דולר, אבל עקב ביקושים נמוכים צמצמה את ההיקף ל-300-350 מיליון ובסופו של דבר גייסה 80 מיליון דולר בלבד. יצויין כי בגיוס הקודם לפני שנתיים גייסה החברה 300 מיליון דולר מפולקסווגן.

קראו עוד בכלכליסט

פולקסווגן היססה האם להשקיע, אבל בסופו של דבר הזרימה את חלקה בגיוס שנעשה לפי שווי של 1.4 מיליארד דולר. גם משקיעים אחרים השתתפו בגיוס.

לא נמסר מידע על משקיעים חדשים בגיוס.

שירותי החברה בתחום התחבורה והניידות של פעילים ביותר ממאה ערים ובשווי של מיליארד דולר, ומחצית מהסכום מרוכז בניו יורק ובלונדון. בניו יורק פועלת החברה תחת המותג Juno (ג’ונו) - חברה שאותה הקים היזם הישראלי טלמון מרקו, ואותה רכשה גט לפני כשנה.

מייסד ומנכ"ל Gett, דייב וייסר, מסר בהודעה לעיתונות כי, "החברה צפויה לעבור לרווח בכל המדינות שבהן היא פועלת (לא כולל הוצאות R&D) עד לרבעון הראשון של 2019 – הרבה לפני המתחרות". וייסר הוסיף כי "מבין השווקים של גט, ניו יורק צומחת בקצב המהיר ביותר. כ-45 אלף נהגים - יותר מ-50% מכלל הנהגים בעיר - כבר הצטרפו לג'ונו".

   

מייסד גט, דייב וייסר , צילום: יח"צ מייסד גט, דייב וייסר | צילום: יח"צ מייסד גט, דייב וייסר , צילום: יח"צ

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות