אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אסם מעבירה לאוקראינה את הניהול הפיננסי צילום: עמית שעל

בלעדי לכלכליסט

אסם מעבירה לאוקראינה את הניהול הפיננסי

נסטלה, הבעלים של יצרנית המזון הישראלית, החליטה להעביר 30-25 מתוך 50 עובדי מחלקת הנהלת החשבונות של אסם מחוץ לישראל. עובדי החברה חוששים שחלקים נוספים מהחברה יועברו לחו"ל. רק לפני שבוע נודע כי המנכ"ל איציק צאיג יסיים את תפקידו בקרוב

10.06.2018, 06:53 | נורית קדוש

הכרסום במעמדה של אסם כיצרנית מזון ישראלית מעמיק. ל"כלכליסט" נודע שנסטלה העולמית, הבעלים של אסם, מעבירה לאוקראינה את הניהול הפיננסי של החברה, שנערכת עתה לפיטורי 25–30 עובדים מתוך 50 עובדי מחלקת הנהלת חשבונות. עוד לפני כן סגרה אסם את מחלקת הביקורת ואת מרכז הפיתוח בשדרות.

קראו עוד בכלכליסט

המהלך יוצא לדרך כשבוע לאחר שנחשף ב"כלכליסט" כי מנכ"ל אסם איציק צאיג יסיים בעוד שלושה חודשים את כהונתו, ואת מקומו יתפוס אבי בן אסייג. בקרב עובדי אסם גובר החשש שחלקים נוספים מהחברה יועברו לחו"ל, כולל חלק מהייצור המקומי.

במבה של אסם על המדף, צילום: ענר גרין במבה של אסם על המדף | צילום: ענר גרין במבה של אסם על המדף, צילום: ענר גרין

מאסם נמסר כי "במסגרת שיפור תהליכים וקבלת שירות ממרכזים בינלאומיים של נסטלה, הושגו הבנות שהחברה תיפרד ממספר מצומצם של עובדים. תהליך הפרישה נעשה בהסכמה, בתנאים נדיבים ותוך הידברות עם ועד העובדים וההסתדרות". עוד הוסיפה החברה כי "מכיוון שאסם הפכה לחברה פרטית, התייתר הצורך ביחידת ביקורת והצוות פועל כחלק מהמחלקה הכלכלית".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות