אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מאסק הבטיח וקיים: החל לשלוח ללקוחות להביורים צילום: The Boring Company

מאסק הבטיח וקיים: החל לשלוח ללקוחות להביורים

היזם הססגוני הבטיח לייצר ולמכור 20,000 להביורים ממותגים כחלק מקידום חברת החפירות התת קרקעיות The Boring Company. עתה נודע שאלף הראשונים כבר נמסרו לידי המזמינים, שקנו אותם ב-600 דולר ליחידה

10.06.2018, 14:52 | שירות כלכליסט

יומו הגדול של המיליארד והיזם אלון מאסק הגיע: לפי דיווח במגזין פורצ'ן, אלף הלהביורים הראשונים מתוצרת חברת החפירות התת קרקעיות שלו, The Boring Company, הגיעו לידי הלקוחות.

קראו עוד בכלכליסט

ראשיתה של החברה בציוץ בחשבון הטוויטר של מאסק, שהודיע על מכירת כובעים מתוצרת החברה החדשה שלו. בשלב מאוחר יותר הודיע מאסק כי החברה תייצר ותמכור להביורים במחיר של 600 דולר ליחידה. כל 20 אלף הלהביורים שהחברה ייצרה נמכרו מראש, אז הם אפילו נמכרו בהנחה ועלו 500 דולר ליחידה.

מאסק ציין שעם כל להביור, החברה שולחת גם מטף לכיבוי אש. למרות ההתלהבות, הלהביורים הגיעו ללקוחות באיחור מסויים. מאסק טען כי סיבה אפשרית לכך היא שירות הדואר האמריקאי לא שש לשנע פרופן, חומר דליק שנמצא בלהביורים.

מדובר בגימיק שיווקי חמוד, אם כי מסוכן: ברבות ממדינות ארה"ב אין מגבלות על שימוש בציוד שכזה, על אף הפוטנציאל ההרסני שלו והעובדה שלא חסרים בארה"ב חורשי רעה שמנצלים את חוקי הנשק הליברליים שלה למטרות פשע. יש להניח שלא מעט מרוכשי הלהביור הם מעריצי מאסק, ושהלהביורים צפויים להגיע ברבות הימים למכירות פומביות באתרים שונים - שם יוכלו להניב לבעליהם יותר מ-600 דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות