אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ועדת הכלכלה: על המשטרה להסביר עד מחר מה תעשה עם דו"חות המהירות צילום: תומר הדר

ועדת הכלכלה: על המשטרה להסביר עד מחר מה תעשה עם דו"חות המהירות

יו"ר ועדת הכלכלה, ח"כ איתן כבל דורש מהמשטרה התייחסות שתימסר לוועדה עד מחר ב-12:00, זאת בתגובה להודעתה של פרקליטות המדינה מאתמול כי היא דורשת ממשטרת ישראל להקפיא את פעילות המצלמות

11.06.2018, 13:30 | תומר הדר

האם מאות אלפי נהגים יקבלו זיכוי על עבירות מהירות שצולמו במצלמות א3?

היום הודיע יושב ראש ועדת הכלכלה, ח"כ איתן כבל כי הוא דורש ממשטרת ישראל התייחסות מפורטת וברורה שתימסר לוועדה עד מחר בשעה 12 בצהריים בכל הנוגע לגורלם של נהגים שכבר קיבלו דו"ח ממצלמות המהירות א3. זאת בתגובה להודעתה של פרקליטות המדינה מאתמול כי היא דורשת ממשטרת ישראל להקפיא את פעילות המצלמות, זאת בתגובה להליך בו החל עורך הדין תומר גונן, שייצג בבית הדין לתעבורה בעכו קבוצת נהגים שקיבלו ב-2015 דוחות מהירות על בסיס המצלמות.

מצלמת מהירות, צילום: תומר הדר מצלמת מהירות | צילום: תומר הדר מצלמת מהירות, צילום: תומר הדר

באפריל 2016 הוא זימן לעדות בבית הדין קבוצה של מומחים ממכון התקנים שהודו לראשונה כי מצלמות המהירות לא נבדקו כלל בניסויים בישראל - זאת מאחר והמשטרה הסתמכה לצורך כך רק על ניסויים שבוצעו בחו"ל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
משחק בנדמה לי
ברור שמי שניתפס על מהירות עבר את המהירות המותרת. למה בחו"ל המדידות אינן קבילות בארץ? נניח ויש סתייה, אז של כמה מעבר לנורמה שכבר קיימת בחישוב המהירות? ודאי שלא באופן שתיפסל. כל הפוליטיקאים בגרוש לא מבינים שמהירות הורגת לא עצם המהירות אלה כסימפטום לעבריינות בנהיגה שהרי מי שלא שם על זה מן הסתם לא שם על דברים אחרים גם ,והם אלו שהורגים.
אמת  |  11.06.18
לכל התגובות