אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טראמפ: "כל אחד יכול לצאת למלחמה. רק האמיצים יכולים לעשות שלום" צילום: רויטרס

טראמפ: "כל אחד יכול לצאת למלחמה. רק האמיצים יכולים לעשות שלום"

יום היסטורי בסינגפור - התייחסות ראשונה של נשיא ארה"ב להסכם עם צפון קוריאה - הצטרפו לשידור החי. טראמפ: "קים לקח צעד אמיץ למען עמו. הוא הוכיח שהשינוי אפשרי"

12.06.2018, 11:27 | שירות כלכליסט ו-ynet

"קים לקח צעד אמיץ למען עמו. הוא הוכיח שהשינוי אפשרי", כך אמר נשיא ארה"ב דונלד טראמפ בפתיחת מסיבת העיתונאים לאחר החתימה המשותפת על מסמך ההבנות עם שליט צפון קוריאה, קים ג'ונג און. "מדובר ביום גדול לעולם. כולם יכולים לפתוח במלחמה, רק האמיצים יכולים לכונן שלום", הוסיף הנשיא האמריקאי.

"רוצה לעשות את מה שנכון". "העברנו שעות אינטנסיביות יחד", אמר טראמפ, והצהיר כי המסמך שעליו חתם עם קים הוא מסמך מקיף מאוד. "אני עומד כאן כדי להעביר מסר של שלום ותקווה", טען. "קים מוכיח ששינוי אמיתי באמת אפשרי", אמר טראמפ. "פגישתי איתו הייתה כנה ומועילה. אנחנו מוכנים להתחיל היסטוריה חדשה ולפתוח פרק חדש ביחסים בין המדינות שלנו".

לגבי הנוכחית הצבאית של ארה"ב בדרום קוריאה אמר טראמפ כי נכון לעכשיו יש 32,000 חיילים אמריקאים במדינה ואין כוונה להפחית את הכמויות בשלב זה.

התייחסות ראשונה של נשיא ארה"ב להסכם  - הצטרפו לשידור החי מסינגפור

טראמפ וקים חותמים על הסכם, צילום: איי פי טראמפ וקים חותמים על הסכם | צילום: איי פי טראמפ וקים חותמים על הסכם, צילום: איי פי

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות