אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת Cappitech גייסה 4 מיליון דולר בהובלת 83North

חברת Cappitech גייסה 4 מיליון דולר בהובלת 83North

החברה פיתחה טכנולוגיה לדיווחים רגולטוריים אוטומטיים עבור תעשיית השירותים הפיננסיים. בסבב הגיוס השתתפו גם רוני גרושקה וקווין גולד - מייסדים משותפים של ענקית המידע הפיננסי Markit

12.06.2018, 16:48 | הגר רבט
חברת ה-RegTech קפיטק (Cappitech) הודיעה היום על השלמת סבב גיוס ראשון בסך 4 מיליון דולר. את הסבב הובילה קרן 83North, והשתתפו בו גם רוני גרושקה וקווין גולד - מייסדים משותפים של חברת Markit, אחת מחברות המידע הפיננסי הגדולות בעולם. גרושקה יצטרף לדירקטוריון קפיטק.

קראו עוד בכלכליסט

קפיטק, שנוסדה ב-2015 ומעסיקה היום 35 עובדים, מימנה את פעילותה בעצמה עד היום. החברה פיתחה טכנולוגיה לדיווח רגולטורי אוטומטי עבור תעשיית השירותים הפיננסיים. היא מספקת לבנקים, ברוקרים, מנהלי נכסים, ארגונים וחברות ביטוח, פלטפורמה שמסייעת להם לעמוד בכל הדרישות הרגולטוריות. בנוסף מבצעת המערכת אוטומציה למשימות תפעוליות יומיומיות, כדי לסייע למוסדות פיננסיים להתמקד בפיקוח על ציות רגולטורי.

רונן קרטיס רונן קרטיס רונן קרטיס

מנכ"ל קפיטק, רונן קרטיס, מסר בעקבות הגיוס: "החזון שלנו מתחילת הדרך היה להיות מובילי שוק גלובליים בדיווח רגולטורי וציות. ההשקעה הכספית תאפשר לנו להאיץ את תכניותנו ולקחת את החברה לשלב הבא. בנוסף, היא תאפשר לנו להרחיב את פעילותנו בעולם ולהוסיף תוכן ומוצרים לפלטפורמה שלנו במטרה לעמוד במהירות בדרישות ההולכות וגוברות של השוק ולהגדיל את הערך שאנו נותנים ללקוחות שלנו".

מהחברה נמסר כי כספי הגיוס ישמשו אותה להאיץ את פיתוח המוצר, להרחיב את הפרישה הרגולטורית ולספק מידע עסקי וניתוח נתונים באמצעות כלי AI. בנוסף, היא תאיץ את פעילות המכירות והשיווק שלה, ותרחיב את פעילותה הגלובלית, בין השאר באמצעות פיתחת משרדים בלונדון.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות