אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
צריכים טיפול שיניים? תחכו: עובדי חברות הבת של כללית פתחו בעיצומים צילום: טל שחר

צריכים טיפול שיניים? תחכו: עובדי חברות הבת של כללית פתחו בעיצומים

לטענת עובדי מרפאות כללית סמייל, כללית רפואה משלימה וכללית אסתטיקה, מודל התגמולים לא צודק ומקפח למעלה מ-2,000 עובדים

13.06.2018, 14:10 | ספי קרופסקי

עובדי מרפאות כללית סמייל, כללית רפואה משלימה וכללית אסתטיקה החלו היום (ד') בעיצומים בכל רחבי הארץ. העובדים מוחים על מודל התגמולים הקיים בחברת הבת של הקופה (ש.ל.ה), שלטענתם מקפח למעלה מ-2,000 עובדי מנהל, אדמיניסטרציה וסייעות לרפואי שיניים.

קראו עוד בכלכליסט

היום נרשמים עיצומים ושיבושים בעשרות מרפאות שיניים ורפואה משלימה, כשהעובדים קיימו אספות וכינוסי הסברה. לטענתם, המגעים מול הנהלות חברות הבת לגבי בניית מודל תגמולים חדש לא הובילו לפריצת דרך, ולכן החליטו לנקוט בעיצומים לאחר שהכריזו כבר על סכסוך עבודה דרך ההסתדרות. לפיהם, העיצומים צפויים להימשך עד להודעה חדשה.

טיפול שיניים במרפאת כללית סמייל (ארכיון), צילום: טל שחר טיפול שיניים במרפאת כללית סמייל (ארכיון) | צילום: טל שחר טיפול שיניים במרפאת כללית סמייל (ארכיון), צילום: טל שחר

יש לציין כי מדובר אך ורק בחברות בת של קופת חולים כללית, כששאר שירותי הקופה ממשיכים לפעול כרגיל, ובהם הפעילות הסדירה בבתי החולים הציבוריים ובמרפאות הפרוסות ברחבי הארץ.

יו״ר ועד עובדי ש.ל.ה, יוסף תומר, מסר כי "מדובר במודל תגמולים לא צודק, לא שקוף ובעיקר מסובך כדי שהעובדים לא יידעו בסוף כל חודש מהי התוספת המגיעה להם. במשך שנה ההנהלה גוררת רגליים בהליך המו"מ מתוך כוונה להתיש אותנו, אבל היום אנחנו אומרים לה עד כאן. אם בתקופה הקרובה מאוד לא נחתום על מודל תגמולים חדש, צודק והגון, בכוונתנו לפעול להשבתה מלאה של כל הסניפים והמרפאות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות