אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פוקס: "אנו במו"מ לקבלת זיכיון בלעדי בישראל של אסתי לאודר" צילום: עמית שעל

פוקס: "אנו במו"מ לקבלת זיכיון בלעדי בישראל של אסתי לאודר"

אם תקבל קמעונאית האופנה את הזכיון למותגי הקוסמטיקה, היא צפויה לפתוח עשרות חנויות בקניונים. בימים אלה מנהלת גם קבוצת קסטרו הודיס מו"מ לקבלת הזכיון למותג הקוסמטיקה קיקו מילנו

17.06.2018, 10:04 | אורנה יפת

קבוצת פוקס ממשיכה במגמת ההתרחבות, וכעת, מנסה להכנס לשוק הקוסמטיקה היוקרתית. הקבוצה, בניהולו של הראל ויזל, דיווחה הבוקר (א') כי היא בוחנת אפשרות לקבלת זיכיון בלעדי בישראל להפעלת חנויות חדשות של מותגי חברת הקוסמטיקה הבינלאומית אסתי לאודר - מאק, בובי בראון, קליניק, סמאשבוקס ועוד, "וזאת מעבר לחנויות קיימות הפועלות כיום בישראל על ידי קבוצת אסתי לאודר". על פי הדיווח של פוקס, "נכון למועד זה, טרם סוכמו תנאי ההתקשרות בין הצדדים ואין ודאות כי המו"מ בין הצדדים יבשיל לכדי עסקה".

קראו עוד בכלכליסט

 

נכון להיום קבוצת אסתי לאודר מפעילה 45 חנויות עצמאיות של כלל מותגיה בהם חנויות של מאק, בובי בראון, סמאשבוקס, קליניק, אסתי לאודר וג'ו מלון. אם תקבל קמעונאית האופנה את הזכיון למותגי הקוסמטיקה, היא צפויה לפתוח עשרות חנויות בקניונים ולנצל את גודלה אל מול חברות הקניונים.

בין קבוצת פוקס לאסתי לאודר מתקיים שיתוף פעולה כיום ומותגי הקוסמטיקה מאק, קליניק, סמאשבוקס, ואסתי לאודר נמכרים כבר כיום באתר הסחר של קבוצת פוקס, טרמינל X.

שמן לפנים של אסתי לאודר ושמן לפנים של סמאשבוקס שמן לפנים של אסתי לאודר ושמן לפנים של סמאשבוקס שמן לפנים של אסתי לאודר ושמן לפנים של סמאשבוקס

זו איננה הפעם הראשונה שקבוצת פוקס לוטשת עינים לתחום הקוסמטיקה. כבר ב-2013 ניהלה הקבוצה מו"מ עם המתחרה של אסתי לאודר, חברת לוריאל פריז, לפתיחת חנויות עצמאיות בקניונים של המותג מייבלין. מו"מ שלא צלח לכדי עסקה ומאז קבוצת לוריאל פתחה חנויות עצמאיות במשורה.

פוקס היא לא חברת האופנה הראשונה שנכנסת לתחום הקומסטיקה. בימים אלה מנהלת גם קבוצת קסטרו הודיס מו"מ לקבלת הזכיון למותג הקוסמטיקה קיקו מילנו והיא גם בעלת הזכיון למותג הקוסמטיקה הבוטני מצרפת, איב רושה. גם חברת אופנה גולברי מפעילה חנויות של מותג פרטי בבעלותה, סקארה. אך בעוד קסטרו וגולברי בחרו להשתלב בטרנד המחיר המוזל ולפתוח חנויות של מותגי קוסמטיקה מוזלים, קבוצת פוקס דווקא פועלת לקבל זכיון של מותגי יוקרה.

אורן רווח, יו"ר קבוצת החברות אסתי לאודר בישראל מסר כי "קבוצת החברות אסתי לאודר מובילה את תחום הקוסמטיקה היוקרתית במדינת ישראל זה שנים. היא עובדת בשיתוף פעולה מלא עם רשתות הפארם ובתי הכל בו, וכך תמשיך גם בעתיד. בנוסף, מפעילה הקבוצה כ- 50 חנויות עצמאיות למותגים של אסתי לאודר - מאק, קליניק, בובי בראון, סמאשבוקס וג'ו מלון לונדון. בימים אלו נבחנת האפשרות להרחיב את הפריסה של החנויות העצמאיות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות