אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לראשונה: אל על הקימה אקדמיה להכשרת טייסים צילום: שאטרסטוק

לראשונה: אל על הקימה אקדמיה להכשרת טייסים

האקדמיה תתחיל השבוע בהרשמה והמחזור הראשון יתחיל בינואר 2019 בפלורידה, בשיתוף עם בית הספר האמריקאי לטיסה Aviator College. משך הקורס הוא כשנתיים

17.06.2018, 13:47 | תומר הדר

לראשונה בתולדות החברה, אל על הקימה אקדמיה להכשרת טייסים. היא תתחיל השבוע בהרשמה. המחזור הראשון יתחיל בינואר 2019 בפלורידה, בשיתוף עם בית הספר האמריקאי לטיסה Aviator College. משך הקורס הוא כשנתיים, שבמהלכן יצברו החניכים ניסיון בן אלף שעות טיסה.

קראו עוד בכלכליסט

רוב טייסי אל על מגיעים משורות חיל האוויר, אך כ-10% מטייסי החברה עברו הכשרות באופן פרטי – ועל חשבונם. כעת מעוניינת אל על למסד את נושא הלימודים באופן מסודר, בדומה לחברות תעופה אמריקאיות ואחרות המחזיקות גם הן במסלולי לימודים מיוחדים לטייסים.

מטוס דרימליינר של אל על מטוס דרימליינר של אל על מטוס דרימליינר של אל על

עם זאת, החברה אינה מתחייבת כי החניכים אכן יעבדו באל על עם תום הלימודים – אך ההשתתפות בקורס של אל על משפרת את סיכוייהם.

נמרוד בורוביץ', ראש אגף אסטרטגיה ופיתוח עסקי באל על: "מגמות התרחבות עולם התעופה והצטיידות במטוסים בארץ ובעולם, מצביעות על מחסור עולמי בטייסים. אנו מזמינים לראשונה צעירים וצעירות לבחור בעולם התעופה כקריירה, ללמוד במסלול מעניין, חוויתי ומאתגר בעל אופק תעסוקתי. לאחר בחינה ממושכת של אלטרנטיבות, יצרנו מסלול לימודים ייחודי תוך שימוש בכל היתרונות המובנים של אל על בבניית מסלול לקריירה כטייסים מסחריים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות