אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לאחר תקופת המתנה ארוכה: סוזוקי חושפת את הג'ימני החדש

לאחר תקופת המתנה ארוכה: סוזוקי חושפת את הג'ימני החדש

ככל הנראה דגם זה יצויד במנוע ה-1.2 ליטרים של סוזוקי אשר משרת גם את הסוויפט. הרכב הצפוי להגיע לישראל בשנה הבאה

18.06.2018, 15:30 | תומר הדר

סוזוקי ג'ימני, רכב השטח הקטן של היצרנית היפנית זוכה באופן רשמי למחליף.

סוזוקי ג'ימני מהדור היוצא מיוצר מאז שנות ה-90 המאוחרות של המאה הקודמת ללא כל שינוי משמעותי - בדיוק כפי שהדור שקדם לו - הסמוראי. הוא יוצר זה שנים מבלי שהנוסחה הבסיסית תשתנה: צמד סרנים חיים, שלדת סולם חסונה ותיבת העברה בעלת הילוך כוח.

מתמונות ומפרטים טכניים ראשונים של הג'ימני החדש עולה כי בפועל גם דגם זה - הצפוי להגיע ארצה בשנת 2019 - מסתמך על אותם מכלולים. למרות שסוזוקי טרם חספה מפרט רשמי של הג'ימני החדש, ככל הנראה דגם זה יצויד במנוע ה-1.2 ליטרים של סוזוקי אשר משרת גם את הסוויפט.

סוזוקי ג סוזוקי ג'ימני החדש מבחוץ סוזוקי ג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

8 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

6.
לא לקנות מכוניות ללא מערכות בטיחות אקטיביות מתקדמות!
ישנם יבואני רכב שמייבאים מכוניות בהם מותקנות מערכות בטיחות מתקדמות, ודי אם נזכיר את יבואני טויוטה, יונדאי, קיה, ומיצובישי . מצד שני, חברת מכשירי תנועה, יבואנית סוזוקי לישראל, מתעקשת להמשיך ולייבא לישראל מכוניות מהם הוסרו כליל מערכות הבטיחות האקטיביות המתקדמות (או שלא הותקנו כלל מלכתחילה), ולהתקין במקומם מערכות פאסיביות מצפצפות "מוביל-איי". די אם נזכיר תאונה שאירעה רק לאחרונה בה נהרגה אישה במעבר חציה, כנראה כתוצאה מהסחת דעת של הנהג הפוגע. ברור שזו בדיוק הסיבה שלשמה נועדו מערכות הבטיחות האקטיביות, וניתן גם לקבוע בבטחון מלא שאילו המכונית הפוגעת היתה מצויידת במע' בלימה אוטונומית - התאונה היתה נמנעת! (או שתוצאותיה היו פחות חמורות ). נראה שהנושא אינו מעניין כלל את שר התחבורע, והוא אינו משנה את התקינה (מסיבות תמוהות ששמורות עמו...), לכן, על הציבור להחרים את היבואנים שאינם מביאים מכוניות בטוחות. ולמרות מבצעים מפתים, והנחות, לא לרכוש את המכוניות שהם מייבאים!
אביטל  |  26.06.18
5.
מהידיעות ביפן
לא מדובר שם על מנוע 1.2 אלא על מנוע 1.5 אטמוספרי.טרם פירסמו מה יצא לאיזה שוק,אבל בשוק היפני יהיו שתי ורסיות בשלב זה,אחת שמיועדת לקטגוריית הקיי הנהנית מהקלות מס,ויהיה לה מנוע 0.66 ליטר טריפל טורבו,ותשווק בלי בתי הגלגלים מהפלסטיק,כדי לעמוד בתקינה של רוחב המכוניות בקטגוריה,והשניה שתמותג כג'ימני סיירה ותהיה עם בתי הגלגלים הבולטים,פגוש מעט שונה ומנוע 1.5 אטמוספרי
שמיר  |  23.06.18
לכל התגובות