אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בטר פלייס הדור הבא: האחים יעקובי ינסו להצליח איפה ששי אגסי נכשל

בטר פלייס הדור הבא: האחים יעקובי ינסו להצליח איפה ששי אגסי נכשל

קבוצת התשתיות של האחים פיני ואמיר יעקובי הודיעה היום על הסכם שיתוף פעולה הכולל כניסה לישראל עם חברת טעינת הרכבים האמריקאית Blnk

19.06.2018, 11:53 | אורן פרוינד
קבוצת התשתיות הישראלית YSB (י.ש יעקובי) של האחים פיני ואמיר יעקובי הודיעה היום (ג') על כניסה לתחום של טעינת הרכבים החשמליים. החברה הודיעה על הסכם לשיתוף פעולה מסחרי עם חברת טעינת הרכבים האמריקאית Blnk (בלינק).

קראו עוד בכלכליסט

במסגרת ההודעה שפרסמה קבוצת יעקובי למשקיעים שלה בתל אביב דווח כי "חברת הבת והשותף יפעלו לביצוע משותף של פרויקטים בתחום התכנון, ההקמה, התפעול והאחזקה של עמדות טעינה למכוניות חשמליות בישראל וכן בתחום התכנון, הקמה, התפעול והאחזקה של עמדות טעינה למכוניות חשמליות על גבי עמודי תאורה חכמים בישראל ובארה"ב".

יעקובי ציינה כי שיתוף הפעולה בקשר לפרויקטים האלו יתבצע באמצעות שימוש בטכנולוגיה חכמה שמצויה ברשותה של החברה, בין היתר, באמצעות פטנט הרשום בישראל ובארה"ב, ושמצוי בהליכי רישום באירופה ביחס למערכת ושיטה לטעון רכבים חשמליים ולחיוב אוטומטי על צריכת חשמל דרך עמודי תאורה ברחוב.

להבדיל ממיזם המכונית החשמלית של שי אגסי וחברת בטר פלייס של עידן עופר שכשלה לייצר תשתית קיימת והסבה הפסד של מיליארד דולר למשקיעים שלה, המיזם של האחים יעקבי מסתמך על תשתית קיימת. גורמים בקבוצת יעקבי הסבירו היום כי "על מנת להקים תשתית טעינת רכבים במסגרת הפלטפורמות הקיימות, יש לבצע עבודות תשתית נרחבות שעיקרן פריסת התשתית הנדרשת להקמת עמדות הטעינה, בעוד במסגרת הפטנט שפיתחה החברה, ניתן להשתמש בפלטפורמת התאורה הקיימת ולנצל את החשמל במסגרתה לטובת טעינת הרכבים".

מימין: פיני ו אמיר יעקובי, צילום: עמית שעל מימין: פיני ו אמיר יעקובי | צילום: עמית שעל מימין: פיני ו אמיר יעקובי, צילום: עמית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

9 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

5.
פרןיקט מועד מראש לכשלון
טעינה של המכונית דורשת הספק חשמלי גבוה מאד לצורך טעינה על מנת לטעון את המצבר תוך מספר שעות כדי לנסוע מרחק זעום של לא יותר מכמה עשרות קילומטרים. התשתית הרגילה הקימת בהחלט לא מאפשרת הספקים כאלו. יש צורך בקווים מיוחדים מתחנת הכח לנקודת הטעינה.
אפי  |  20.06.18
לכל התגובות