אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משה חוגג רכש מאילן בן דב קרקע בכפר שמריהו ב-19 מיליון דולר

משה חוגג רכש מאילן בן דב קרקע בכפר שמריהו ב-19 מיליון דולר

יזם ההיי טק הישראלי שעומד מאחורי ההנפקות הגדולות של מטבעות קריפטו בשנה האחרונה רכש קרקע בשטח חמישה דונם בכפר שמריהו

19.06.2018, 17:27 | מאיר אורבך

משה חוגג, יזם ההיי טק הישראלי , שעומד מאחורי אחת ההנפקות הגדולות של מטבעות קריפטו בשנה האחרונה, רכש 5 דונם לבנייה בכפר שמריהו בכ-19 מיליון דולר . כיום גר משה חוגג בתל אביב בשכונת צמרת החדשה. המוכר הוא איש העסקים אילן בן דב. את משה חוגג ייצגו בעסקה עורכי הדין משה הרדי, רוני כהן פבון וליאור סייג ממשרד הרצוג פוקס נאמן.

קראו עוד בכלכליסט

בסוף שנת 2017 גייסה חברת סירין לאבס של משה חוגג 157 מיליון דולר ב-ICO, הנפקת מטבע וירטואלי. הכסף שאותו גייסה החברה ישמש אותה לפיתוח FINNEY, טלפון הבלוקצ'יין שצפוי לעלות כאלף דולר ליחידה. הסכום גויס בהנפקת מטבע ה-SRN שלה.

מהחברה נמסר שהטלפון החדש יהיה הראשון מסוגו שמיועד ל"דור הבלוקצ'יין" ויזכה לכלי אבטחה מתקדמים, ארנק למטבעות קריפטו וחיבור לרשת בלוקצ'יין עצמאית שתאפשר שימוש בשירותים ואפליקציות בצורה פשוטה, מאובטחת וללא "עמלות העברה". מערכת ההפעלה SIRIN OS היא פיתוח של החברה שמתבסס על אנדרואיד, מה שיאפשר שימוש יומיומי לצד יישומי בלוקצ'יין.

משה חוגג גם עומד מאחורי קרן הון הסיכון סינגיולריטים שהשקיעה בין היתר בחברת סטורדוט שמפתחת מערכות הטענה מהירה לרכבים ולטלפונים ניידים.

חוגג. חמישה דונם בכפר שמריהו ב-19 מיליון דולר, צילום: אוראל כהן חוגג. חמישה דונם בכפר שמריהו ב-19 מיליון דולר | צילום: אוראל כהן חוגג. חמישה דונם בכפר שמריהו ב-19 מיליון דולר, צילום: אוראל כהן

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות37 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

35.
הבנאדם פשוט גאון!
בזמן שאתם עובדים קשה כל החיים שלכם בשביל להוציא עוד תור ולהתקדם בעבודה כדי שאולי אולי תוכלו בגיל 40 לקנות בית פרטי קטן עם משכנתא ל 20 שנה בעבודה קשה, הבנאדם פשוט המציא מטבע, עשה יחצנות טובה, מצא כמה פראיירים והופ, יש לו 10 דונם בכפר שמריהו! יש הרבה אנשים שאמרו לעצמם: נשקיע 1000$ בכל מטבע חדש שממציאים, אחד מהם יהיה הדבר הבא וערכו יעלה פי מאות אלפים. אז להם לא כ"כ אכפת שהפסידו בנתיים 800$. אבל חוגג הרוויח את ה 800 דולר האלה מעשרות אלפי משקיעים בעולם. פשוט גאון! היום לא צריך רק תעוזה ויכולת מכירה. ואת זה יש לו בכמויות. מגיע לו!
אלי  |  20.06.18
34.
לחוגג יש הרבה מאד עסקים וזה לא העסק או הפרויקט היחיד שלו
כולם כאן מניחים שהאיש לקח את הכסף מסירין לאב שאם זה נכון אז זה כמובן הונאת משקיעים ויש לעצור את האיש כעבריין לכל דבר , אבל כל אלו שמאשימים אותו אין להם על מה להסתמך. בכתבה אין האשמה שכזאת וזו הסקת מסקנה נמהרת ואולי יש בכתבה זו הצגת דברים שכך ניתן לפרשה . מי שהכין את הכתבה הזאת חייב בהבהרות והסברים כי מדובר לא רק בפגיעה בשמו הטוב של בן אדם אלא גם פגיעה בעשרות עובדים של החברה ואלפי בני אדם ברחבי העולם שהשקיעו את כספם הטוב בפיתוחו של מוצר שהם מאמינים בעתידו.
לאמ מכיר את חוגג  |  20.06.18
לכל התגובות