אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל מיקרוסופט מגנה את טראמפ: "הפרדת ילדי מהגרים מהוריהם היא שפלה, אכזרית ומתעללת"

מנכ"ל מיקרוסופט מגנה את טראמפ: "הפרדת ילדי מהגרים מהוריהם היא שפלה, אכזרית ומתעללת"

סאטיה נאדלה, מנכ"ל ענקית הטכנולוגיה, מצטרף לביקורות שהשמיעו לפניו מנכ"ל פייסבוק מארק צוקרברג ומנכ"ל בנק ג'יי.פי מורגן צ'ייס ג'יימי דיימון על המדיניות החדשה של ארה"ב להפרדת מהגרים לא חוקיים מילדיהם

20.06.2018, 12:22 | שירות כלכליסט
מנכ"ל מיקרוסופט סאטיה נאדלה גינה את מדיניות "אפס הסובלנות" של ממשל טראמפ כלפי מהגרים שחוצים את גבולה הדרומי של ארה"ב באופן לא חוקי. נאדלה כינה את הפרדת ילדים מהגרים ממשפחותיהם "שפלה".

קראו עוד בכלכליסט

המנכ"ל, שהיגר בעצמו לארה"ב מהודו, שלח מייל בנושא לעובדי מיקרוסופט ובו הוא הגדיר את המדיניות החדשה של הממשל כ"אכזרית ומתעללת".

"כמו רבים מכם, אני מתמלא חלחלה לנוכח המדיניות השפלה של הפרדת ילדים מהגרים ממשפחותיהם בגבול הדרומי של ארה"ב. הן כהורה והן כמהגר, הנושא נוגע בי אישית".

מנכ"ל מיקרוסופו, סאטיה נאדלה, צילום: בלומברג מנכ"ל מיקרוסופו, סאטיה נאדלה | צילום: בלומברג מנכ"ל מיקרוסופו, סאטיה נאדלה, צילום: בלומברג

נאדלה הבהיר כי מיקרוסופט לא עובדת עם הממשל האמריקאי על שום פרויקט שקשור להפרדת הילדים מהוריהם. הצהרה זו הגיעה על רקע האשמות כי לחברה יש קשרי עבודה עם משטרת ההגירה האמריקאית. "שיתוף הפעולה שלנו עם משטרת ההגירה הוא בתחום מחשוב הענן, ונועד לשפר את ניהול המיילים, היומנים, שירותי המסרים המיידיים וניהול המסמכים", כתב נאדלה.

בביקורת שלו על מדיניות ההגירה של הממשלה הצטרף נאדלה למנהיגים עסקיים מובילים בארה"ב כמו מנכ"ל פייסבוק מארק צוקרברג ומנכ"ל בנק ג'יי.פי מורגן צ'ייס ג'יימי דיימון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות