אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הג'וב החדש של איתן בן אליהו: דח"צ בשלמה נדל"ן צילום: אוראל כהן

הג'וב החדש של איתן בן אליהו: דח"צ בשלמה נדל"ן

דירקטוריון חברת הנדל"ן בראשותו של ישראל רייף אישר את המינוי בישיבותו האחרונה שלשום וכהונתו של בן אליהו נכנסה לתוקפה עוד באותו היום, לתקופה של 3 שנים

20.06.2018, 15:33 | חזי שטרנליכט

אחרי לא מעט שנים בתפקיד יו"ר יצרנית המטוסים ללא טייס שמרחפים מעל המטרות שלהם באוויר, הג'וב החדש של האלוף (במיל') איתן בן אליהו בשוק ההון הרבה יותר צמוד לקרקע. בן אליהו הולך לשמש בתפקיד דירקטור חיצוני (דח"צ) בחברת ש.י.ר שלמה נדל"ן, זרוע הנדל"ן המניב של משפחת שמלצר. החברה אישרה כי שלשום ב-19 ביוני אישר הדירקטוריון שלה את המינוי וכהונתו נכנסה לתוקפה עוד באותו היום, לתקופה של 3 שנים.

קראו עוד בכלכליסט

בן אליהו סיים את תפקידו בתור יו"ר אירונאוטיקס ב-22 באפריל האחרון. הגמול השנתי לו יהיה בן אליהו זכאי בתור דירקטור חיצוני בחברת הנדל"ן, לא יהיה מפנק כמו תפקיד יו"ר אירנאוטיקס. לפי הדיווח של ש.י.ר שלמה נדל"ן, הגמול יהיה בדומה לשכר המשולם ליתר הדירקטורים החיצוניים בחברה, בסכום השווה לסכום הקבוע לדירקטור חיצוני, בהתאם לתקנות הרלוונטיות.

סך הגמול ששילמה החברה לכלל הדירקטורים החיצוניים שלה ודירקטורים נוספים שהיו זכאים לגמול, הסתכם בכ-408 אלף שקל ב-2017. עלות תנאי העסקתו של בן אליהו באירונאוטיקס הסתכמה ב-2017 בכ-1.51 מיליון דולרים. אלא שבחודשים האחרונים נרשם גל של עזיבות מתוקשרות את חברת אירונאוטיקס, כאשר ברקע נמצאת ההסתבכות של החברה בקיץ שעבר, שהובילה לחקירה פלילית של המשטרה ומשרד הבטחון ושבגינה עדיין תלוי ועומד צו איסור פרסום.

איתן בן אליהו , צילום: אוראל כהן איתן בן אליהו | צילום: אוראל כהן איתן בן אליהו , צילום: אוראל כהן

בן אליהו, מפקד חיל האוויר בעברו בשירות הצבאי, בהשכלתו הוא בוגר כלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת בר אילן, ובלימודיו גם השלמה של תוכנית באוניברסיטת הארווארד בארה"ב. בשנים האחרונות, מעבר לתפקידו באירנאוטיקס, כיהן בתור יו"ר כרונוס טכנולוגיות סייבר כמו גם בתפקידים נוספים.

שיר שלמה נדל"ן היא חברה פרטית מדווחת של משפחת שמלצר, שלה שתי סדרות אגרות חוב הנסחרות בבורסה התל אביבית. החברה נוסדה ב-2007 והיא מחזיקה בנכסי נדל"ן מניבים בארץ ובחו"ל. בין היתר מחזיקה החברה במלונות ובתי משרדים בגרמניה וב-14 נכסים מניבים בארץ בשטח להשכרה של 150 אלף מ"ר, נכון לתום הרבעון הראשון של 2018. היקף המאזן של החברה נאמד בכ-1.85 מיליארד שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות