אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לאומי קארד תנפיק כרטיס אשראי עבור מועדון קרנות השוטרים צילום: בני גמזו לטובה

לאומי קארד תנפיק כרטיס אשראי עבור מועדון קרנות השוטרים

ארגון עמיתי קרונות השוטרים כולל שוטרים, אנשי השב"ס וכיבוי האש. בלאומי קארד מעריכים כי מדובר בפוטנציאל של עד 150 אלף כרטיסים למועדון

20.06.2018, 19:30 | רעות שפיגלמן

לאומי קארד תנפיק כרטיס אשראי עבור מועדון האשראי של קרנות השוטרים, הסכם בין הצדדים נחתם היום (ד'). ההסכם הוא ל-10 שנים וכולל אופציה להארכה לתקופה נוספת של 5 שנים.

בלאומי קארד מעריכים כי מדובר בפוטנציאל של עד 150 אלף כרטיסים למועדון בהתבסס על 75 אלף עובדים שהם עמיתים כיום בארגון קרנות השוטרים, כולל בני משפחותיהם. ארגון עמיתי קרונות השוטרים כולל את השוטרים, אנשי השב"ס וכיבוי האש.

מדובר בפעם הראשונה שקרנות השוטרים חוברת לגוף פיננסי שינפיק עבורה כרטיסי אשראי. לאומי קארד נבחרה אחרי שארגון קרנות השוטרים פנה בחודשים האחרונים לקבלת הצעות משלושת חברות כרטיסי האשראי ומבנקים שונים. לחברי המועדון יינתן פטור מדמי כרטיס לכל תקופת ההסכם.

השקת הכרטיס צפויה להתבצע בחודש וחצי הקרובים. בעבר, מה שנפסק בשנים האחרונות, חברות כרטיסי האשראי נהגו מיוזמתן להעניק לחברי קרנות השוטרים הנחות שונות במעמד החיוב והן הנפיקו כרטיס אשראי משלהן עם סימול של קרנות השוטרים. ואולם המהלך שנעשה כעת מטרתו לאגד את כל קשת ההטבות וההנחות שלהן זכאים חברי קרנות השוטרים תחת כרטיס אשראי אחד. כיום לארגון קרנות השוטרים ישנם 3 מועדוני חברים שמקנים הנחות במעמד החיוב בכפוף למבצעים ספציפיים והנחות שוטפות, כאשר המצבעים נחתים בין ארגון השוטרים לבנקים השונים והם אינם חלק מהסכם בין הארגון לחברות כרטיסי האשראי. מועדונים אלו בהדרגה צפויים להיסגר עם השקת הכרטיס החדש.

שוטרים (ארכיון), צילום: גיל נחושתן שוטרים (ארכיון) | צילום: גיל נחושתן שוטרים (ארכיון), צילום: גיל נחושתן

מהלך זה של קרנות השוטרים מגיע בתזמון לא מפתיע, שכן לאורך החודשים האחרונים מפת שוק כרטיסי האשראי החוץ בנקאיים של המועדונים הצרכניים משנה לא מעט את פניה, על רקע ההיפרדות הצפויה של לאומי קארד וישראכרט מהבנקים המחזיקים בהם בשנתיים הקרובות (בנק לאומי בלאומי קארד ובנק הפועלים בישראכרט).

מדובר במועדון השני במערך כוחות הביטחון עמו משתפת פעולה לאומי קארד במהלך השנה האחרונה. כך, באוגוסט האחרון מועדון "בהצדעה" שבו חברים משרתי מילואים פעילים וחיילים משוחררים הודיע לחבריו כי יחייבם לממש הטבות שונות רק באמצעות תשלום בכרטיס אשראי משותף לחברת לאומי קארד. עד אותו מהלך ניתן היה לממש הטבות בכל כרטיס אשראי שהוא. המהלך עורר תרעומת בקרב חלק מחברי המועדון. מנקודת המבט של צה"ל ומשרד הביטחון מטרת המהלך הייתה לשדרג את ההטבות לחברי המועדון, ללא עלות ואילו מנקודת מבטם של חברי המועדון, חלקם הביעו תרעומת על המהלך, שכביכול מאלץ אותם להחזיק בארנק כרטיס אשראי של לאומי קארד.

מנכ"ל קרנות השוטרים, רון אייזנברג: "משפחת השוטרים ואנשי שירות בתי הסוהר מגדילה היום את כוחה ומספקת רובד נוסף לעמיתים ובני משפחותיהם וזאת באמצעות כרטיס אשראי 'קרנות' החדש. אני בטוח כי הכרטיס יספק את העוצמה והנוחות המגיעים לעמיתים ובני משפחותיהם". מנכ"ל לאומי קארד, רון פאינרו הוסיף: "אני מאמין שזה מנוע צמיחה נוסף עבור לאומי קארד שיאפשר לנו להגדיל את בסיס הלקוחות שלנו בצורה משמעותית".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות