אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

צפו: ראש ממשלת הודו חוגג את "יום היוגה הבינלאומי"

עשרות אלפי מתאמנים ברחבי העולם, ובראשם נרנדרה מודי, השתתפו היום בחגיגות לציון יום היוגה הבינלאומי: "הדרך להכניס לחיים רוגע, שלווה ויצירתיות"

21.06.2018, 18:19 | ענבל עומר

ברחבי הגלובוס מציינים היום את יום היוגה הבינלאומי. הפילוסופיה הרוחנית שמקורה בתורה ההינדית חלחלה לתרבות המערב והפכה לסמל לאורח חיים בריא. לפני ארבע שנים הכריזה העצרת הכללית של האו"ם על ה-21 ביוני כיום היוגה הבינלאומי לאור התפוצה הרחבה של אימוני היוגה ברחבי התבל.  

קראו עוד בכלכליסט

בחגיגות שהתקיימו בהודו השתתפו עשרות אלפי מתאמנים, ובראשם ראש ממשלת הודו נרנדרה מודי. "הדרך להכניס לחיים רוגע, שלווה ויצירתיות היא יוגה שיכולה להביס את החרדות והמתחים", אמר מודי בנאומו בפני ההמונים.

גם בארה"ב חוגגים את יום היוגה ותרגול המוני בהשתתפות אלפים התקיים בבירה האמריקנית. היוגה העתיקה מצליחה להתרחב עוד ועוד ברחבי התבל ככל שגוברים הלחצים, המתחים והדאגות שמזמנים החיים המודרניים.

"היוגה לא מבוססת על תחרות עם אנשים אחרים, היא לא מבוססת על הרעיון של כמה מהר אתה יכול להניע דברים וכמה רחוק אתה יכול ללכת, היוגה רק מכוונת אותך לריכוז על הנשימה ולהתמקדות במשמעות הנוכחות", מציין אחד מהמשתתפים בחגיגות היוגה בארה"ב.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות