אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשמית: חבר הנאמנים של הסוכנות היהודית בחר בהרצוג ליו"ר החדש ברוב קולות צילום: אלכס קולומויסקי

רשמית: חבר הנאמנים של הסוכנות היהודית בחר בהרצוג ליו"ר החדש ברוב קולות

ראש האופוזיציה ויו"ר מפלגת העבודה נבחר ללא מתנגדים ליו"ר הסוכנות היהודית וייכנס לתפקידו החדש ב-1 באוגוסט. בנאומו היום אמר: "נילחם בשנאת ישראל בכל מקום"

24.06.2018, 10:55 | צבי זרחיה

חבר הנאמנים של הסוכנות היהודית בחר הבוקר ברוב קולות וללא מתנגדים על בחירתו של ראש האופוזיציה, ח"כ יצחק (בוז'י) הרצוג, ליו"ר הסוכנות היהודית החדש. הרצוג ייכנס לתפקיד עד ה-1 באוגוסט.

קראו עוד בכלכליסט

הרצוג, נאם בפני חבר המאמנים ואמר כי "אנחנו צריכים לעשות הכל כדי לשמור על אחדות העם היהודי ולוודא שהוא לא יקרע לגזרים. יהודי הוא יהודי הוא יהודי ולא משנה מאיזה זרם הוא ואיזו כיפה יש לו או אין לו על הראש".

עוד אמר הרצוג: "אנחנו צריכים להתמקד בעליה, להמשיך לקלוט עולים ולעודד עליה לארץ ישראל ולמדינת ישראל, לעסוק בחינוך יהודי, להילחם בשנאת ישראל באשר היא בכל מקום ואתר ולעבוד ביחד בתוככי החברה השראלית כפי שעושה הסוכנות היהודית בצורה נהדרת".

הרצוג הוסיף: "זו הזדמנות להודות גם שוב לנתן שרנסקי למנכל לצוות ולכל מי שעוסק במלאכה. אני אומר כאן גם לממשלת ישראל ולראש הממשלה בנימין נתניהו, אנחנו נעבוד ביחד למען המטרות הנעלות הללו בשיתוף פעולה מלא. אז אני אסיים במילת תודה, קודם כל לבורא עולם וגם לכך שאני מקבל על עצמי שליחות נוספת במדינת ישראל בחברה הישראלית, שליחות שהיא כל כך חשובה לטובתה וחוזקה ועתידה של מדינת ישראל היקרה שלי".

הרצוג. "קודם כל תודה לבורא עולם", צילום: יאיר שגיא הרצוג. "קודם כל תודה לבורא עולם" | צילום: יאיר שגיא הרצוג. "קודם כל תודה לבורא עולם", צילום: יאיר שגיא

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות