אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשת חדשה תמכור קינוח קוריאני המבוסס על פתיתי קרח

רשת חדשה תמכור קינוח קוריאני המבוסס על פתיתי קרח

את הזכיון להקמת הרשת בישראל קיבל היזם דני ללזרי, שמתכנן לפתוח בשנה הראשונה חמישה סניפים בזכיינות. הסניף הראשון ייפתח בבוגרשוב, תל אביב

25.06.2018, 08:06 | אורנה יפת

רשת הקינוח הקוריאני Bingsu נפתחת בישראל. מדובר במותג קינוחים המבוסס על פתיתי קרח ייפתח סניף ראשון השבוע ברחוב בוגרשוב בתל אביב. את הזכיון להקמת הרשת בישראל קיבל היזם דני ללזרי, שמתכנן לפתוח בשנה הראשונה חמישה סניפים בזכיינות. הקינוח הידוע בקוריאה עשוי פתיתי קרח יבשים ומתוקים, שנוצרים על ידי מכונה ייעודית.

רשת קינוח קוריאני Bingsu רשת קינוח קוריאני Bingsu רשת קינוח קוריאני Bingsu

בעולם מייצרת החברה 20 טעמים של אבקות מהן עשוי הקינוח. בישראל יימכרו בשלב ראשון ארבעה טעמים שהותאמו לחיך הישראלי על ידי השף אלון שבו, ויוגשו עם תוספות כגון שוקולד, תותים, בננה, מנגו ואפילו תה ירוק. בשלב הבא תכניס הרשת גם את הקינוח על בסיס חלב סויה ומוצר טבעוני. מחירי הקינוח נעים על פי גודל הגביע: בין 21 שקל למנה קטנה ועד 44 שקל למנה משפחתית. בעולם פועלת הרשת ב־30 מדינות בהן כווית, איראן, דובאי, תאילנד, סין ופולין. החברה־האם, BK KOREA, היא יצרנית המכונות שמעניקה את הזכיונות לרשת. ללזרי, מהנדס אלקטרוניקה ובעל תואר שני במנהל עסקים, נחשף למוצר הקוריאני במסגרת תערוכה בהונג קונג בה השתתף במסגרת עבודתו בתחום הרכש הטכני. כשעזב את עבודתו פנה אל החברה האם, BK KOREA והחל לפעול לקבלת הזכיון בעזרתו של דודי בן דויד, מנכ”ל המרכז לקידום זכיינות בישראל שמלווה אותו בתהליך הפיתוח של הרשת בישראל. לדברי ללזרי, הוא מתכנן לפתוח בישראל 25 סניפים על שטח של כ־70 מ”ר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות