אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אורנה בנאי פותחת את הטלפון צילום: יונתן בלום

אורנה בנאי פותחת את הטלפון

בנאי, סטנדאפיסטית ושחקנית, חברה בפאנל של תוכנית הסאטירה "גב האומה" ולוחמת זכויות בעלי חיים, מספרת איך קוראים לווטסאפ המשפחתי שלה ומהו האימוג'י האהוב עליה

02.07.2018, 09:32 | רותה קופפר
כמה זמן עובר מהרגע שאת מתעוררת עד שאת נוגעת בנייד שלך?

אני מתעוררת, מכינה סנדוויץ' לבן שלי אמיר, חוזרת לישון ואז קמה שוב, שוטפת פנים, מכינה לעצמי קפה, ואז מסתכלת בנייד — תמיד בציפייה והתרגשות כאילו פותחת עטיפה של מתנה.

 

מה מספר המיילים שיש לך בתא עכשיו שלא נקראו?

אין לי הודעות או מיילים שלא נקראו, מהסיבה שאני אובססיבית לניקיון. חייבת שיהיה נקי גם בתיבות הדואר.

מה האתר שאת מבקרת בו הכי הרבה?

אני מבקרת באתרי חדשות כמו ynet, וואלה. זאת מין התניה. אני יכולה להיכנס כל עשר דקות, גם כדי לקבל עדכונים חמים וגם כדי לראות אם כתבו עליי רכילות. אני רוצה לדעת אם הם יודעים עליי משהו חדש, לפעמים הם יודעים לפניי.

דרגי את הנוכחות שלך ברשתות.

אין לי פייסבוק, אני פעילה למדי באינסטגרם. לאחרונה גיליתי את הטוויטר, אני נכנסת וקוראת בהנאה גדולה ציוצים של אנשים. לא מצייצת בעצמי. אולי זה יגיע בהמשך. אני לא נכנסת לפייסבוק כי אני יודעת שאני אגרר לתגובות והתייחסויות. יש לי קצת FOMO (חשש שאני מחמיצה דברים), אבל אני יודעת שזה יגזול ממני יותר מדי אנרגיה. באינסטגרם יש לי 15 אלף עוקבים בערך, והתגובות הן לרוב אוהדות, לא כמו טוקבקיסטים שמגיבים לכתבות עליי במקומות אחרים. ואם כותבים לי דברים רעים אני מוחקת וחוסמת. לא מרשה שיפליצו לי בחדר.

איזה פוסט שלך זכה להכי הרבה תגובות או לייקים?

העליתי פוסט באינסטגרם, עם תמונה מתוך קמפיין MeToo#, חשפתי סיפור אישי וכואב שחוויתי כאשה, קיבלתי מאות

תגובות אוהדות ומחזקות. מאוד התרגשתי ועניתי לכל המגיבים.

אורנה בנאי. "לווטסאפ המשפחתי שלי קוראים אורנה בנאי. "לווטסאפ המשפחתי שלי קוראים 'משפחה ייצוגית'. תמונת הפרופיל היא של ביבי ושרה, משהו הכי פייק ומלוקק, הלוואי שהייתי יכולה לתלות אותה מעל המיטה שלי" | צילום: יונתן בלום אורנה בנאי. "לווטסאפ המשפחתי שלי קוראים

 

בת כמה תמונת הפרופיל שלך?

תמונת הפרופיל שלי היא תמונה של צלם מקצועי שצילם אותי לשער של עיתון לפני כשנה. התמונה לא משקפת את איך שאני נראית ביום־יום אבל אני נראית הורסת בתמונה הזאת, ואני משוויצה בה בלי בושה.

שם הווטסאפ המשפחתי?

קוראים לו “משפחה ייצוגית”. תמונת הפרופיל היא של ביבי ושרה, משהו הכי פייק ומלוקק, הלוואי שהייתי יכולה לתלות אותה מעל המיטה שלי. זה ווטסאפ רק של המשפחה הגרעינית, בלי ההורים (הם אולי האנשים האחרונים שנותרו בארץ שאין להם נייד). אין לנו ווטסאפ של משפחת בנאי המורחבת, אולי אנחנו לא עד כדי כך קרובים.

האימוג'י האהוב עלייך?

האימוג'י המופתע. הוא שמיש לי. אני מופתעת מההודעה, מופתעת מהמצב, מופתעת מעצמי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות