אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברה של מיץ' גולדהאר תעניק חסות ראשית למכבי תל אביב צילום: עוז מועלם

חברה של מיץ' גולדהאר תעניק חסות ראשית למכבי תל אביב

מדובר על הסכם בין הקבוצה ל- PenguinPickUp לשלוש שנים שעל פי הערכות בשוק וגורמים מסביב לקבוצה נאמדת בסכום של כ-3 מיליון דולר בסך הכל (לא כולל בונוסים והטבות)

25.06.2018, 13:26 | שירות כלכליסט

מועדון הכדורגל מכבי ת"א הודיע על הסכם חסות ראשית חדש עם חברת PenguinPickUp לעונות 2018/19 עד 2020/21. מדובר על הסכם לשלוש שנים שעל פי הערכות בשוק וגורמים מסביב לקבוצה נאמדת בסכום של כ-3 מיליון דולר בסך הכל (לא כולל בונוסים והטבות).

PenguinPickUp הינה רשת המספקת פתרונות לאיסוף מוצרים אשר נקנו בצורה מקוונת. מאז ההשקה בקנדה לפני ארבע שנים, לקוחות שביצעו רכישות מקוונות אצל למעלה מ-5,000 קמעונאים שונים, העבירו אותם ל-PenguinPickUp.

מיטשל גולדהאר מורם על כתפיי שחקני מכבי תל אביב, צילום: אורן אהרוני מיטשל גולדהאר מורם על כתפיי שחקני מכבי תל אביב | צילום: אורן אהרוני מיטשל גולדהאר מורם על כתפיי שחקני מכבי תל אביב, צילום: אורן אהרוני

החברה בבעלות מיטשל גולדהאר, הבעלים של מכבי תל אביב. המשמעות של הסכם החסות היא שגולדהאר יעביר כסף למכבי תל אביב דרך חסות ראשית. מבחינת אופ"א מדובר בעניין שצריך לקבל אישור בשביל לעמוד בתנאי הפייר פליי הפיננסי.

מכבי תל אביב נקנסה ונענשה החודש על ידי אופ"א בגין עבירות על הפייר פליי הפיננסי, הרגולציה שמחייבת קבוצות לחיות על פי יכולותיהן הטבעיות ולא להיתלות יותר מדי בהכנסות מבעלי עניין. כדי לקבל את האישור של אופ"א להסכם החסות, ועדה מיוחדת תבדוק את השווי של החסות וההוגנות שלה ביחס להכנסות עבר, חשיפה והסכמים מקבילים של קבוצות אחרות. אופ"א תאשר את ההסכם אם יוגדר כבעל fair value.

בכל מקרה, כחלק מהסכם החסות, יתנוסס הלוגו של PenguinPickUp בקדמת החולצות של הקבוצה הבוגרת וקבוצות מחלקת הנוער. מתחם האימונים בקרית שלום ייקרא 'מתחם האימונים PenguinPickUp'. בנוסף, חברת PenguinPickUp תהנה מפרסום וחשיפה בפלטפורמות הפרסום והדיגיטל של המועדון.

מנכ"ל מכבי ת"א, בן מנספורד, אמר לאתר הרשמי של מכבי תל אביב. "אנו שמחים להיות חלק מחברה בעלת טכנולוגיה מלהיבה, המיישרת קו עם החזון והשאיפות שלנו להיות מועדון מוביל וחדשני. אנו מאמינים כי PenguinPickUp תהנה מהחשיפה הנרחבת שיקבל המותג כמו גם מההזדמנויות השיווקיות והעסקיות להרחבת מעגל עסקיה".

מוקדם יותר השבוע, הפועל באר שבע האריכה את הסכם החסות שלה עם תדיראן. משה ממרוד, מנכ"ל ובעל השליטה בתדיראן ואלונה ברקת, הבעלים של האלופה הכריזו יחדיו על הסכם החסות הראשית של תדיראן לקבוצה זאת העונה השלישית ברציפות. ההסכם נאמד ב-2 מיליון שקל בשנה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות